Політика

Порошенко під час зустрічі з бізнесом потролив Голобородька. Відео

Менш як за тиждень до другого туру Порошенко зустрівся з представниками бізнесу

У разі перемоги на виборах-2019 Петро Порошенко дбатиме про умови ведення бізнесу. Це чинний президент України і кандидат на цю посаду пообіцяв 15 квітня під час зустрічі з представниками української та західної бізнес-спільноти.

«Пригадайте ситуацію 2014 – 2015 років, коли катастрофа здавалася майже незворотною… Але нам вдалося зупинити панічне падіння гривні. Наші опоненти не вірили, що курс гривні до долара буде меншим за 40. А зараз Bloomberg називає гривню однією з найміцніших валют на пострадянському просторі», – сказав Порошенко.

Крім того, він потролив Голобородька зі Слуга народу :

https://www.facebook.com/uagolosua/videos/438571316903693/

“В переговорах про черговий транш від МВФ – цієї грабіжницької організації, за допомогою якої Захід визискує країни третього світу – від нас від України вимагають 3% хабаря.

Вони також вимагають монополії на видобуток сланцевого газу. Чого ми точно не можемо допустити.

Вони, міжнародні фінансові організації щоб ми точно скоротили виробництва сільськогосподарської продукції на 50 відсотків.

Я дякую вам за підтримку!

Вони вимагають що на 70% скоротили виробництво пшениці. Вони вимагають щоб відкрили сховище ядерних відходів в Чорнобильській зоні і розширення цього сховища до меж Київської області.

Диктат Заходу переходить всі мислимі і не мислимі межі.

А про велику сімку – вона боїться економічного та політичного зростання України. Вони боїться в перетворення України в реально велику регіональну державу.

Як ми цьому будемо протидіяти?

Так пані міністер фінансів! І нарешті покінчити з борговою залежністю!

Це мій наказ Вам.

Приблизно так. Не заперечую. Може я дещо трохи перебільшив. Але так виглядає співпраця з міжнародними фінансовими організаціями, так виглядає програма співпраці з МВФ в серіалі Слуга народу. В очах президента Голобородька.” – завершив Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh