Політика

Порошенко під час зустрічі з бізнесом потролив Голобородька. Відео

Менш як за тиждень до другого туру Порошенко зустрівся з представниками бізнесу

У разі перемоги на виборах-2019 Петро Порошенко дбатиме про умови ведення бізнесу. Це чинний президент України і кандидат на цю посаду пообіцяв 15 квітня під час зустрічі з представниками української та західної бізнес-спільноти.

«Пригадайте ситуацію 2014 – 2015 років, коли катастрофа здавалася майже незворотною… Але нам вдалося зупинити панічне падіння гривні. Наші опоненти не вірили, що курс гривні до долара буде меншим за 40. А зараз Bloomberg називає гривню однією з найміцніших валют на пострадянському просторі», – сказав Порошенко.

Крім того, він потролив Голобородька зі Слуга народу :

https://www.facebook.com/uagolosua/videos/438571316903693/

“В переговорах про черговий транш від МВФ – цієї грабіжницької організації, за допомогою якої Захід визискує країни третього світу – від нас від України вимагають 3% хабаря.

Вони також вимагають монополії на видобуток сланцевого газу. Чого ми точно не можемо допустити.

Вони, міжнародні фінансові організації щоб ми точно скоротили виробництва сільськогосподарської продукції на 50 відсотків.

Я дякую вам за підтримку!

Вони вимагають що на 70% скоротили виробництво пшениці. Вони вимагають щоб відкрили сховище ядерних відходів в Чорнобильській зоні і розширення цього сховища до меж Київської області.

Диктат Заходу переходить всі мислимі і не мислимі межі.

А про велику сімку – вона боїться економічного та політичного зростання України. Вони боїться в перетворення України в реально велику регіональну державу.

Як ми цьому будемо протидіяти?

Так пані міністер фінансів! І нарешті покінчити з борговою залежністю!

Це мій наказ Вам.

Приблизно так. Не заперечую. Може я дещо трохи перебільшив. Але так виглядає співпраця з міжнародними фінансовими організаціями, так виглядає програма співпраці з МВФ в серіалі Слуга народу. В очах президента Голобородька.” – завершив Порошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України