Порошенко: “ми за мир, але якщо потрібно дати по зубах – дамо по зубах”

   Сьогодні, на засіданні Кабінету Міністрів, президент не тільки акцентував увагу на тому, що обстріл Краматорська напередодні саміту в Мінську є провокацією, але і дав зрозуміти, що якщо переговори і на цей раз зайдуть у глухий кут, то з агресором ніхто церемонитися не стане.

«Якщо наші пропозиції щодо мирного врегулювання будуть відкинуті в Мінську, ми готові ввести воєнний стан по всій країні. Можу запевнити: бойовий дух наших військових набагато більший, ніж дух бойовиків і жителів деяких обласних центрів зони АТО. Ми за мир, але якщо потрібно дати по зубах – дамо по зубах! Нам необхідно бути готовими до двох варіантів: і до миру і щоб захищати країну », – підкреслив президент.

Перетворення “президента-миру” виявилося довгим і нестерпним для шанувальників панічних настроїв, але весь цей час велася робота, на внутрішній і зовнішній політичних аренах. По всій видимості ця робота дала свої результати і вони додають Порошенкові впевненості переходити на мову ультиматумів, а не прохань “Заберіть свої війська, ну будь ласка!”

Що ж, 17:00 все ближче і ближче. Упевнений, що сьогодні ми не тільки станемо свідками цілої низки доленосних рішень і заяв, але цілої колекції нових олігофренічних виразів обличчя Путіна в його портфоліо, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh