Авторські статті

Порошенко: “ми за мир, але якщо потрібно дати по зубах – дамо по зубах”

   Сьогодні, на засіданні Кабінету Міністрів, президент не тільки акцентував увагу на тому, що обстріл Краматорська напередодні саміту в Мінську є провокацією, але і дав зрозуміти, що якщо переговори і на цей раз зайдуть у глухий кут, то з агресором ніхто церемонитися не стане.

«Якщо наші пропозиції щодо мирного врегулювання будуть відкинуті в Мінську, ми готові ввести воєнний стан по всій країні. Можу запевнити: бойовий дух наших військових набагато більший, ніж дух бойовиків і жителів деяких обласних центрів зони АТО. Ми за мир, але якщо потрібно дати по зубах – дамо по зубах! Нам необхідно бути готовими до двох варіантів: і до миру і щоб захищати країну », – підкреслив президент.

Перетворення “президента-миру” виявилося довгим і нестерпним для шанувальників панічних настроїв, але весь цей час велася робота, на внутрішній і зовнішній політичних аренах. По всій видимості ця робота дала свої результати і вони додають Порошенкові впевненості переходити на мову ультиматумів, а не прохань “Заберіть свої війська, ну будь ласка!”

Що ж, 17:00 все ближче і ближче. Упевнений, що сьогодні ми не тільки станемо свідками цілої низки доленосних рішень і заяв, але цілої колекції нових олігофренічних виразів обличчя Путіна в його портфоліо, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України