Порошенко : Ми не програли, це не поразка. Це плата за важкі реформи, які оцінить історія і час

Фото старе , але дуже дороге мені. 2014 рік. На фронті – жах, і це знають одиниці в Києві і ті, хто зараз в пеклі – наші воїни. Ми з Президентом і Медведевим працюємо над текстом звернення Порошенка до нації, де він викладає сутність мінських угод. За які нас стільки критикували, за які я і сьогодні читаю від фейсбучних експертів – « так вони ж нічого не зробили»….. Ці угоди зробили ключове- зупинили повномасштабну війну, наступ на інші регіони України – повідомляє народний депутат України Ірина Геращенко.

Я точно не в рожевих окулярах дивлюся на світ. І усвідомлюю помилки команди, які , безумовно , були.

Але я знаю хіба що половину жахіття 2014 й не розумію, як ми вистояли , як Країна. І я безмежно вдячна Порошенку, що він взяв на себе цю ношу – рятувати країну , й багато для цього робив. Я дякую за довіру і честь – хоч трохи долучитися до важливої справи – захисту країни.

…. Сьогодні була в АП. Президент коротко і востаннє в цих стінах зібрав своїх радників , щоб сказати нам кілька теплих слів. Ми подякували йому за честь працювати в команді в історичні , без пафосу , часи.

Президент говорив дуже важливі слова :» Ми не програли, це не поразка. Це плата за важкі реформи, які оцінить історія і час. Країна – найважливіше ». Я теж так думаю. Півроку тому мудра Раса Юкнявічене, екс – міністр оборони Литви і президент ПА НАТО , під час нашої зустрічі в Канаді , пророкувала :» Іра, ти мудра, й сподіваюся, ти точно усвідомлюєш, що вам прийдеться заплатити високу політичну ціну за реформи, за перехід до ринкових цін на газ , за політичну і енергетичну незалежність від РФ . Але Україна того варта! Знаєш, всі команди, які в країнах Східної Європи і Балтії проводили реформи, потім програвали вибори. Це – плата за правильний курс. Ви теж маєте його пройти. Але – головне , що хочу тобі порадити : ми сідали з нашими наступниками і домовлялися про ключове – незмінність курсу. Ви маєте захистити курс».

Сьогодні ми говорили про це з Президентом. 5 років ми захищали країну. Тепер – готові захистити незмінність курсу. Все, що відповідатиме захисту суверенітету, теріторіальноі цілісності, інтеграції до ЄС і НАТО – ми будемо гаряче підтримувати. Але не дамо і не дозволимо ні на грам і ні на сантиметр звернути з курсу, за який так дорого заплатила Україна і найкращі українці протягом цих 5 років.

Команді Президента Порошенка багато вдалося зробити. Я пишаюся тим, що зберегли країну. Дуже важливі – демократичні вибори . Я рада нинішній європейській практиці мирної і цивілізованої передачі влади , це повністю відповідає моїм принципам. Сьогодні ключові представники команди Порошенка написали заяви про відставку, ми точно не тримаємося за табуретки, не боїмося виборів і не чіпляємося за владу. Ми зробили все, що могли. Ми будемо радіти, як хтось зможе зробити більше. Ми готові підставити плече в захисті України .

І ми не дамо і не дозволимо нікому зрадити Україну, і здати її інтереси.

Ще раз дякую , пане Президенте. За 5 непростих років, які ввійдуть в історію .

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh