Авторські статті

Порада Олександру Турчинову щодо візового режиму з Росією

Шановний Олександре. Візовий режим для Росії супер варіант.

Вам порада: невідкладно оголосіть про те, щоб росіяни, які зараз перебувають на території України і в Криму, негайно виїжджали додому, бо без віз можуть бути затримані та арештовані як такі, що незаконно перетнули державний кордон України. Така заява неодмінно спрацює.

Я так вважаю і в цьому переконаний. Інші заходи РНБУ також доречні, хоча, можливо, дещо запізнілі. Але поспішати деколи треба не поспішаючи.

З повагою Микола Сенейко, журналіст, письменник. Тримаймося. З нами правда і Бог. Слава Україні. А наші вороженьки згинуть, як роса на сонці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Якщо наші заробітчани в Росії не потрібні (в чому я дуже сумніваюсь, бо хто ж тоді працюватиме?, москалі чи що?), то їх і так з Росії випруть. А от якщо потрібні (що більш реалістично), то і візи дадуть. Нам же в Україні путлерівців точно не треба. У нас своїх таких достатньо. Каламутять тут воду, в Росію просяться. Я думаю ми цих прохачів випустимо, без проблем, і без віз!

 2. Турчинов феерическиий долбаёб, давай вводи визы, мы тебе только спасибо скажем. Ребята посмотрите,кто вами управляет!

 3. Он як луб*янські тролі зашипіли, значить рішення – може запізніле, але конче потрібне та вірне)))

 4. Своим решением о визовом режиме с Россией вы ” пановэ” президент выкопали себе могилу. Восток Украины и Россию связывают не только соседские, но родственые отношения. Теперь дело времени, когда ВОСТОК УКРАИНЫ СТАНЕТ РОССИЙСКИМ .

 5. Вчора повернулась Вона і вже з*їхали.
  Сеня до “НАТО – ні” тепер додав тіпа недоречність віз з рашкою!
  Отакоє от(С)

   1. Идиот скорее ты…
    Или ты думаешь что россия не введет “ответку”? со всеми вытекающими

   2. Идиот тут ты!
    Неужели ты думаешь Россия не включит ответку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.