Авторські статті

Не слід поспішати з візовим режимом щодо Росії – Яценюк

Не слід поспішати ані із запровадженням візового режиму з Росією, ані з переходом до поїздок до Російської Федерації по закордонних паспортах. Тут треба сім разів відміряти, ніж раз відрізати. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив в ніч на четвер по прибутті в Брюссель, де візьме участь у саміті Європейської народної партії та в засіданні Європейської Ради, під час якого має бути підписано політичну частину угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Арсеній Яценюк нагадав, що Росія сама неодноразово порушувала питання про поїздки за закордонними паспортами та запровадження візового режиму в СНД: «Тому навряд чи подібна ініціатива з боку України буде ефективною з точки зору впливу на Російську Федерацію. Натомість проблема має важливий гуманітарний вимір для самої України, бо у збереженні безвізового режиму зацікавлена дуже велика кількість громадян України, в першу чергу на Сході та Півдні нашої держави, які їздять в Росію на заробітки чи мають родинні стосунки по той бік кордону».

Уряд, як наголосив Прем’єр-міністр, дотримується стратегії врахування специфічних інтересів мешканців південно-східних регіонів, тому цілком природним є його обережне ставлення до проблеми візового режиму.

Арсеній Яценюк повідомив, що у зв’язку з робочим візитом до Брюсселя передчасно покинув засідання РНБОУ і не зміг повною мірою викласти свої аргументи з зазначених питань. Негайно по поверненню до Києва Прем’єр-міністр має намір обговорити їх із виконувачем обов’язків Глави держави Олександром Турчиновим.

UAINFO

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. ну если у вас до сих пор такие теплые отношения, нафига жаловаться сша, ес, оон… крымчанам визы тоже не нужны были, а уже и крыма нету. закрывайте, дятлы, свою раду и не позорьте мои пейсы.

    1. Это США и ЕС заявляют о санкциях в отношении Клюевых и Медведчука — в Украине им ничто не угрожает. Такую гарантию защиты в нынешних реалиях дать может только «Батькивщина» (МВД) и «Свобода» (ГПУ).
      И эта безнаказанность и неприкосновенность Медведчука и его окружения приводят к мысли, что сдача Крыма была согласована заранее — уже с нынешними постояльцами Банковой.
      Георгий Семенец, «Аргумент»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.