Авторські статті

Попри гучні заяви влади, Валерій Коряк і досі не відсторонений від виконання службових обов’язків, – Михайло Хміль

Попри гучні заяви влади, один із керівників кривавого розгону студентів у ніч на 30 листопада, керівник Головного управління внутрішніх справ у місті Києві Валерій Коряк і досі не відсторонений від виконання службових обов’язків.

Про це сьогодні у коментарі журналістам повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Михайло Хміль.

За його словами, про це свідчить фотографія із підписом «регалій Коряка, яка і досі висить на стенді в Головному слідчому управлінні внутрішніх справ міста Києва», куди депутат разом із журналістами завітав сьогодні.

«Разом із тим, поряд із фотографією Коряка висить стенд із керівництвом держави, де на місці прем’єр-міністра – лише пусте місце», – додав Хміль.

«Особисто міністр внутрішніх справ пан Захарченко розтрубив на всю Україну, що Валерій Коряк, який безпосередньо причетний до побиття студентів у ніч на 30 листопада відсторонений від виконання обов’язків, а фотографії на стенді говорять абсолютно про інше», – підсумував депутат.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.