Новини

Чеченські опозиціонер зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну

"В одиночку сразил пропагандистского исполина". Чеченские оппозиционеры наградили писателя Суворова орденом "Честь нации"

Історик і письменник Віктор Суворов зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну – вважає уряд Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні.

Уряд Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні нагородив орденом “Честь нації” колишнього радянського розвідника, історика і письменника Віктора Суворова. Про це йдеться в постанові кабінету міністрів республіки, яке опинилося у розпорядженні видання “ГОРДОН”.

У документи вказується, що письменник зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну і “відкрив всьому людству справжню правду”.

“Суворов поодинці убив пропагандистського велетня, складеного з незліченної кількості книг і фільмів”, – наголошується в постанові.

Уряд республіки у вигнанні називає приклад Суворова “особливо актуальним для чеченських істориків, яким належить розчистити новітню історію від нагромаджень російських пропагандистських вигадок”.

"В одиночку сразил пропагандистского исполина". Чеченские оппозиционеры наградили писателя Суворова орденом "Честь нации"

70-річний Суворов, який проживає у Великобританії з 1978 року, – автор близько 20 книг про історію радянської армії і військової розвідки. Найвідоміші його бестселери – “Криголам” та “Акваріум” – розійшлися по всьму світу багатомільйонними тиражами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України