Чеченські опозиціонер зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну

Історик і письменник Віктор Суворов зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну – вважає уряд Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні.

Уряд Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні нагородив орденом “Честь нації” колишнього радянського розвідника, історика і письменника Віктора Суворова. Про це йдеться в постанові кабінету міністрів республіки, яке опинилося у розпорядженні видання “ГОРДОН”.

У документи вказується, що письменник зумів спростувати “грандіозну брехню” про Другу світову війну і “відкрив всьому людству справжню правду”.

“Суворов поодинці убив пропагандистського велетня, складеного з незліченної кількості книг і фільмів”, – наголошується в постанові.

Уряд республіки у вигнанні називає приклад Суворова “особливо актуальним для чеченських істориків, яким належить розчистити новітню історію від нагромаджень російських пропагандистських вигадок”.

"В одиночку сразил пропагандистского исполина". Чеченские оппозиционеры наградили писателя Суворова орденом "Честь нации"

70-річний Суворов, який проживає у Великобританії з 1978 року, – автор близько 20 книг про історію радянської армії і військової розвідки. Найвідоміші його бестселери – “Криголам” та “Акваріум” – розійшлися по всьму світу багатомільйонними тиражами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh