Авторські статті

Помісцева ситуація в зоні АТО

Вуглегірськ.

Місто частково під контролем терористів. Усі ключові точки в напрямку Дебальцеве тримають сили АТО. Зараз проводиться спецоперація ВСУ, деталі якої розголошувати не можна. У терористів божевільні втрати. Морги і лікарні Горлівки, Єнакієвого, Макіївки, Алчевська, Перевальського району забиті трупами. Ситуація з Вуглегірськом – неоднозначна, сказати зараз щось важко. Адже все, що воєнторг привозив в Горлівку, Єнакієве, Макіївку і Донецьк останні 2 місяці – зараз спливло під Вуглегірськом. Варто почекати 2-3 дні. І ні в якому разі не панікувати! Все не так уже й погано, як намагаються показати не тільки російські та терористичні ЗМІ, а й прес-служби деяких добровольчих батальйонів.

Дебальцеве.

Виряджені козачки Дрьомова також вирішили завалити трупами Нікішине, як їхні брати по терористичному табору – Вуглегірську. Усі позиції Дебальцевського плацдарму утримуються силами АТО, ніхто і нічого здавати не збирається.

Оленівка-Докучаєвськ.

На даному напрямку противник несе великі втрати, в Оленівці бойовиків практично не залишилося. В Докучаєвську– ситуація схожа. Як говориться, заходь – і бери.

Горлівка.

Православні бойовики продовжують воювати проти православних храмів. Вчора, після чергового обстрілу центру, постраждав Богоявленський собор по вул. Гагаріна. Це один з найновіших і найкрасивіших соборів області. Але і війна проти житлових будинків обороти не збавляє. Прямі влучення по вул. Комсомольській, 44 і Гагаріна, 54 – тому підтвердження. Знову “липнева безвихідь”. Знову все місто у вогні. Найголовніше зараз – не вестися на вкидання, тиражовані кремлівською пропагандою і нашими ура-патріотами!

Широкомасштабний “наступ” путінської орди захлинувся ще 22 січня. Так, Дебальцеве для них має виняткову важливість і несе якийсь сакральний характер. Але, наша артилерія, ВДВ, танкісти і всі-всі-всі приготували несподіванку. На даний момент “оплаченці” тиражують “наступ” на Світлодарськ. Що я можу сказати? Світлодарське водосховище велике і глибоке. Всім терористам місця вистачить», – зазначив блогер Bohdan Miroshnikov

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України