Чому українська армія не використовує на Донбасі нові автомати

Українська армія з кожним днем все більше стикається з проблемою боєприпасів. Ще недавно здавалося що тих запасів які залишилися з часів СРСР вистачить на багато років, але реалії війни довели що це далеко не так.

В даний час на складах дійсно продовжують зберігати багато тисяч тонн боєприпасів випущених в 70-80 роки. В багатьох з них закінчився термін зберігання, але їх продовжують застосовувати. Результати такого застосування добре видно після артобстрілів, коли всюди валяються десятки  мін і снарядів, які не здетонували.

Не краща ситуація і з патронами для автоматичної зброї. Єдиний патронний завод залишився у Луганську. Все це створює серйозні проблеми для забезпечення ЗСУ. Спроба закупити боєприпаси в Боснії знаходиться на межі зриву через те, що члени уряду цієї країни налаштовані проросійськи і всіляко гальмують виконання контракту.

Нещодавно на озброєння української армії стали приймати штурмові гвинтівки «Форт-221» і «Форт-224» – гвинтівки спільного виробництва України та Ізраїлю на базі ізраїльського автомата TAR-21. Ці гвинтівки володіють всіма необхідними якостями, здатними стати грізною зброєю ближнього бою. Створені за схемою «булл-пап» штурмові гвинтівки калібру 5,56х45 мм виготовлені з удароміцного пластика армованого сталлю. З неї можна вражати цілі на дальності до 500 метрів. Зброю можна обладнати 3-х або 4-х кратним оптичним прицілом, лазерним цілевказівником і приладом нічного бачення. Вага гвинтівки 4,3 кг. Ємність магазина до 30 патронів. Темп стрільби 500-1000 пострілів / хв. Вони були б вельми до речі в зоні АТО, але й тут існують проблема боєприпасів.

Для її вирішення не потрібно чекати, коли буде звільнений Луганськ, а вже зараз приймати рішення щодо налагодження випуску всього асортименту боєприпасів, у тому числі для РСЗВ. Україна має для цього всі можливості. Від вирішення цього завдання залежить безпека країни і бойові можливості Збройних сил, підсумовує Олександр Степанченко.

InfoResist

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

4 коментарі

 1. Avatar

  ПОРОШЩЕНКО ПРЕДАТЕЛЬ, ВРАГ. ПО СГОВОРУ С ПУТИНЫМ ВЕДЁТ ДЕЛО К ПОРАЖЕНИЮ И РАЗВАЛУ УКРАИНЫ. ПРИШЁЛ ЧИСТО ВОРОВАТЬ. ЭТО ЯНУКОВИЧ № 2 !

 2. Avatar

  То, этоя я должен принимать такое решение? Или я должен начать выпуск? Если такое решение не принято и выпуск не начат то, надо делать орг выводы.

 3. Avatar

  Историческая справка: сигареты при совке выпускались с такой с калибром 7.62, дабы в течении двух часов начать производство патронов для AK.

  Украине тоже надо бы использовать этот опыт.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh