Авторські статті

Чому українська армія не використовує на Донбасі нові автомати

Українська армія з кожним днем все більше стикається з проблемою боєприпасів. Ще недавно здавалося що тих запасів які залишилися з часів СРСР вистачить на багато років, але реалії війни довели що це далеко не так.

В даний час на складах дійсно продовжують зберігати багато тисяч тонн боєприпасів випущених в 70-80 роки. В багатьох з них закінчився термін зберігання, але їх продовжують застосовувати. Результати такого застосування добре видно після артобстрілів, коли всюди валяються десятки  мін і снарядів, які не здетонували.

Не краща ситуація і з патронами для автоматичної зброї. Єдиний патронний завод залишився у Луганську. Все це створює серйозні проблеми для забезпечення ЗСУ. Спроба закупити боєприпаси в Боснії знаходиться на межі зриву через те, що члени уряду цієї країни налаштовані проросійськи і всіляко гальмують виконання контракту.

Нещодавно на озброєння української армії стали приймати штурмові гвинтівки «Форт-221» і «Форт-224» – гвинтівки спільного виробництва України та Ізраїлю на базі ізраїльського автомата TAR-21. Ці гвинтівки володіють всіма необхідними якостями, здатними стати грізною зброєю ближнього бою. Створені за схемою «булл-пап» штурмові гвинтівки калібру 5,56х45 мм виготовлені з удароміцного пластика армованого сталлю. З неї можна вражати цілі на дальності до 500 метрів. Зброю можна обладнати 3-х або 4-х кратним оптичним прицілом, лазерним цілевказівником і приладом нічного бачення. Вага гвинтівки 4,3 кг. Ємність магазина до 30 патронів. Темп стрільби 500-1000 пострілів / хв. Вони були б вельми до речі в зоні АТО, але й тут існують проблема боєприпасів.

Для її вирішення не потрібно чекати, коли буде звільнений Луганськ, а вже зараз приймати рішення щодо налагодження випуску всього асортименту боєприпасів, у тому числі для РСЗВ. Україна має для цього всі можливості. Від вирішення цього завдання залежить безпека країни і бойові можливості Збройних сил, підсумовує Олександр Степанченко.

InfoResist

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. ПОРОШЩЕНКО ПРЕДАТЕЛЬ, ВРАГ. ПО СГОВОРУ С ПУТИНЫМ ВЕДЁТ ДЕЛО К ПОРАЖЕНИЮ И РАЗВАЛУ УКРАИНЫ. ПРИШЁЛ ЧИСТО ВОРОВАТЬ. ЭТО ЯНУКОВИЧ № 2 !

  2. То, этоя я должен принимать такое решение? Или я должен начать выпуск? Если такое решение не принято и выпуск не начат то, надо делать орг выводы.

  3. Историческая справка: сигареты при совке выпускались с такой с калибром 7.62, дабы в течении двух часов начать производство патронов для AK.

    Украине тоже надо бы использовать этот опыт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.