Авторські статті

«Полоненого» луганчанина українські військові вилікували та відправили додому

   Сьогодні був відпущений додому луганчанин Андрій, якого взяли у полон українські військові на території Луганської області. Чоловік піддався на «кремлівську» пропаганду і поповнив лави бойовиків. Під час одного із зіткнень його було поранено. Українські військовослужбовці відправили Андрія у лікарню, а згодом у Центральний військовий шпиталь до Києва, адже отримані ушкодження були складними. Після поранення луганчанин залишився без ока. Деякий час він перебував у комі. У столиці медики надали чоловікові усю необхідну допомогу. Андрій пробув у шпиталі півтора місяці. Після одужання та виписки його відправили додому.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України полковник Олексій Ноздрачов зазначив, що відправка додому Андрія — це жест доброї волі.

— Це не обмін полоненими. Після перевірки ми встановили, що на ньому немає криміналу, руки у нього не в крові. Саме тому було прийняте рішення про його, як громадянина України, лікування у Києві, і повернення у родину, додому. Нехай він починає нове життя та виховує дітей.

Сам же чоловік стверджує, що терористи здебільшого використовували його як «гарматне м’ясо». Каже, що українські військові відносилися до нього добре. Він переосмислив своє життя і хоче розпочати його з чистого аркуша.

Прес-служба міністерства оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.