Авторські статті

НАТО викриває плани РФ щодо України

  Питання про необхідність і небезпеку надання Україні летальної зброї і перспективи подальшої російської агресії залишаються предметом палких дискусій військових експертів. У редакційній статті під назвою «Немає часу на пасивність в Україні» американська The Washington Post аналізує прогнози, повідомляють Патріоти України.

«Деякі експерти вважають, що наступ Росії на Маріуполь неминучий. Команда фахівців під егідою Атлантичної ради та Фонду відкритого суспільства, яку очолив колишній командувач сил НАТО Уеслі Кларк, повідомила в попередньому місяці, що російський наступ можна очікувати впродовж 60-ти днів , – пише The Washington Post.

Генерал США Уеслі Кларк зазначає, що «українські війська добре зарекомендували себе в протистоянні бойовикам», але все ж українська армія відстає по цілому ряду типів озброєнь. «Серед іншого, у урядових українських військ немає протитанкової зброї, здатної зупинити російські танки Т-90, а також захищеного радіозв’язку», – наводить газета слова Кларка.

Як провідний експерт всередині і за межами адміністрації Обами, генерал Кларк заявив, що рішення США про надання Україні оборонних озброєнь здатних стримувати напад Росії. Він переконаний, що США повинні бути готові негайно відправити необхідну зброю у разі нового наступу Росії. Українські війська могли б використовувати техніку і зараз, щоб зберегти життя солдатів в умовах безперервних обстрілів з російського боку.

«Проте, президент Обама продовжує відхиляти пропозиції високопоставлених чиновників, що підтримують поставку зброї. Як і лідери Європейського Союзу, він ігнорує кричущі порушення режиму припинення вогню. Американські та європейські чиновники говорять, що вони будуть діяти, якщо Росія насправді буде атакувати Маріуполь. Залишаючись пасивними зараз, вони роблять наступ більш імовірним », – констатує The Washington Post.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.