Авторські статтіНовини

Полковник ЗСУ перейшов на бік ДНР. Відео

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

Як відомо, Шевченківський райсуд Києва заарештував підозрюваного в шпигунстві полковника Збройних сил Івана Безязикова до 8 лютого наступного року.

Сьогодні СБУ опублікувала телефонні розмови підозрюваного у співпраці з ДНР полковника і його дружини з бойовиками.

Є запис розмови (від 2 жовтня 2015 року) дружини Безязиков з так званим “заступником командувача корпусом міністерства оборони ДНР” Едуардом Басуриним. Басурин розповідає, що Безязиков живий і не хоче повертатися на підконтрольну Києву територію України (на відео з 10-ї хвилини).

“Басурин заявив, що Безязиков В. М. працює на ДНР і не хоче повертатися додому”, – йдеться у підписі СБУ.

Нагадаємо, в липні терористи погодилися обмінят полковника ЗСУ, який знаходився у них Івана Безязикова.

Однак, схоже, зроблено це було з умислом. Після попадання в полон полковник перейшов на бік ворога і навіть був заступником начальника відділу агентурної розвідки. Саме з таким формулюванням в ордері не на затримання Безязикова до нього додому 13 грудня прийшли силовики.

Побувавший полоні,  підозрюваний у держзраді Безязиков був затриманий, у нього вдома провели обшук, в ході якого вилучено комп’ютери та інша техніка.

Колишній полковник звинувачення заперечує. Прокуратура доводити, що має незаперечні докази його провини.

“Суд прийшов до висновку, що Безязиков може бути причетний до даного злочину… існують ризики, що Безязиков може вплинути на слідство. Застосувати до Безязикова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою”, – постановила суддя Валентина Маліновська.

Служба безпеки України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України