Право

Поліція в Україні переходить на посилений режим через святкування Дня захисника

Завтра в Україні планується проведення масових заходів

Завтра, 14 жовтня, в країні будуть святкувати День захисників і захисниць України. В цьому році ця дата випадає на четвер, тому робочий день перенесено з п’ятниці, 15 жовтня, на суботу, 23 жовтня. Таким чином, в Україні буде чотири вихідних дні підряд – з 14 по 17 жовтня.

Поліція завтра, 14 жовтня, перейде на посилений режим несення служби, оскільки планується проведення масових заходів, інформує Національна поліція.

Завтра вулиці будуть посилено патрулювати, до роботи залучать групи швидкого реагування, поліцію діалогу, кінологів та вибухотехніків. Ситуаційні центри на місцях переведені в посилений режим.

Особливу увагу буде приділено порядку та безпеки в столиці, оскільки завтра тут також будуть проходити масові заходи.

“Безпосередньо 14 жовтня перед початком заходів працівники вибухотехнічної та кінологічної служб перевірять локації. Крім того, співробітники поліції діалогу будуть супроводжувати учасників акцій від початку до їх завершення”, – сказав начальник поліції Києва Іван Виговський.

До речі, в цьому році в Луганській області збройні сили України вперше проведуть військовий парад, приурочений до Дня захисника і захисниць України. За цією подією з інтересом спостерігатиме вся країна.

Нагадаємо, 14 жовтня 2014 року указом Президента України було встановлено «День захисника України». Одночасно був скасований указ 2009 року, згідно з якому 23 лютого відзначався День захисника Вітчизни. 5 березня 2015 року Верховна Рада України оголосила 14 жовтня вихідним днем.

Крім того, Президент України Володимир Зеленський підписав закон України про перейменування Дня захисника України. Тепер свято носить назву “День захисників і захисниць України”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України