Політика

Політолог: у «батьківщинівців» пояснення одне і те ж – трохи що – відразу зламали сайт

Другий день поспіль громадськість в Україні обговорює заяву відомого громадського активіста, шоумена, волонтера Сергія Притули щодо використання його діяльності Волинською організацією партії «Батьківщина». Команда Юлії Тимошенко приписала собі волонтерську діяльність Притули, поширивши це в соцмережі, що в підсумку дуже обурило відомого коміка. Найцікавіше, що волинська організації партії «Батьківщина», схоже, навіть не зрозуміла, в чому їх звинувачують. Це вже клінічно, коли ти не можеш не брехати, а фейкова або маніпулятивна інформація стає нормою життя. Про це у своєму блозі пише політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, партійці поспішно розмістили виправдання, попросили пробачення у Сергія Притули, але «батьківщинівці» вже хронічно не можуть говорити правду. Коли просили вибачення і спростовували фейк, то все перекреслили словами, що це їм зламали аккаунт і без їх відома розмістили брехню. По-перше, якщо інформація не від них, то за що ж вони тоді вибачалися? По-друге: щось не пригадується, щоб ті, хто зламав аккаунт, ставили такий позитивний рекламний матеріал – це завжди якийсь жорстку треш, звинувачення, але точно не реклама. І тім більше не реклама в стандартному для «Батьківщини» форматі. А по-третє: нас що, за ідіотів тримають – кожен раз, коли команду Тимошенко виводять на чисту воду, то у них, бачиш, відразу сайт зламали.

Тарас Чорновіл пише, як оцінювати це «виправдання», буде вирішувати сам Сергій Притула. Як вирішить, так і буде правильно – це ж його безумовно позитивну репутацію облили брудом. Потрібно поважати будь-який варіант відповіді від Притули. Але нам треба бути готовими, що таких фейків з кожним тижнем у виборчій кампанії Тимошенко буде ставати всі більше. Тимошенко принесла в ці вибори не тільки гігантські ресурси олігархів, але і потік брехні. І саме це і буде основною тенденцією її виборчої кампанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України