Авторські статтіЗдоров'я

Як прибрати синець за один день

Синяк, особливо на обличчі жінки, здатний зіпсувати не тільки настрій, але і всі плани на день. Швидко позбутися від такої неприємної несподіванки можна, якщо скористатися ефективними методами народної медицини.

Як тільки ви помітили в собі синяк, який зазвичай супроводжується набряком, для її зняття прикладіть до синців лід, попередньо загорнувши його в тонку тканину, щоб не допустити обмороження. Якщо льоду під рукою немає, то можна підставити місце з синцем під струмінь холодної води.

Після зникнення пухлини на місці синяка можна почати прогрівати — це допоможе йому швидше розсмоктатися. Нагрійте жменю солі на сковорідці, покладіть її в вовняний носок або будь-яку іншу вовняну річ і тримайте на хворому місці 30-40 хв. Якщо у вашому будинку є грілка, то можна обійтися і без солі і прогріти синяк за допомогою грілки.

Для повного позбавлення від синяка після прогрівання рекомендується нанести на нього йодну сіточку. Але робити це слід тільки в тому випадку, якщо у вас є кілька годин для її вбирання. Якщо часу мало, то можна скористатися такою хитрістю — нанести сіточку з йоду, а приблизно через годину намазати це ж місце жирним кремом для обличчя, який допоможе йоду вбратися швидше.

Швидко прибрати синець вам може допомогти і компрес з капусти. Візьміть лист капусти, промийте його і відбийте до появи соку. Загорніть шмат капустяного листа потрібних вам розмірів в тонку ганчірочку, прикладіть його до синців і тримати такий компрес 20-30 хв.

Дуже часто для швидкого позбавлення від синяка використовують бодягу, яка продається в аптеці у вигляді порошку або гелю. Більш ефективним вважається використання порошку, який попередньо необхідно розвести водою в пропорції 2:1. Отриману суміш тонким шаром нанесіть на місце синяка. Якщо вам необхідно прибрати синець з шкіри навколо очей, будьте дуже обережні — на чутливій шкірі цієї зони обличчя бодяга може викликати опік. Стежте, щоб бодяга не потрапила вам в очі, і не забувайте, що тримати це засіб на обличчі можна не більше 5-10 хв!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України