Авторські статті

Політолог: весь Офіс президента шукає роботу для Саакашвілі, а українці нехай сидять вдома, а не по закордонах не їздять

Популярний український блогер і політолог Віктор Бобиренко у своєму блозі пише про те, що як тільки сідаєш читати новини в українських ЗМІ, відразу вважаєш, в якій чудовій країні ми всі живемо, правда є нюанси. Новина дня від голови фракції «Слуга народу» Арахамії: «Ми знайшли нову роботу для Саакашвілі!».

Бобиренко пише, Єрмак, Арахамія, Разумков і сам Зеленський – шукають роботу для Міхо. І тут паралельна новину – людей, які знайшли собі роботу за кордоном – у Фінляндії і Англії – не пускають працювати. Ось для Саакашвілі весь Офіс президента шукає роботу, а пробачимо людям цей самий ОП, навпаки, забороняє виїжджати навіть на ту роботу, яку вони самі собі знайшли. Нехай вдома сидять. При цьому можновладці не розуміють, що, якщо люди не поїдуть до Англії – прийдуть їхні ж трясти. Уже скоро на Майдані.

«Міхо – це боягузливий лев. Йому хоробрості у чарівника треба попросити, а чарівником зараз на півставки Ігор Валерійович Коломойський. І ми вже забули, що Зеленський колись обіцяв няню кожному, хто зробить інвестиції в Україну понад 100 мільйонів. А над тими, хто готовий заробляти десь там і інвестувати в свої сім’ї тут – їм замість няньок – поліцію з палицями», – написав політолог. Він додає, це і є справедливість по-українськи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України