Сьогодні на Хрещатику ми побачили, що ініціативи УПА 1943 року знову відродилися

Сьогоднішній парад на Хрещатику за участю військових з країн пострадянського простору і союзників по НАТО став логічним продовженням ініціативи УПА за створення Єдиного спільного фронту поневолених країн Східної Європи та Азії з московським більшовизмом.

Про це повідомляє Віктор Таран. Політолог зазначає, що ідея створити своєрідну військову коаліцію проти комуністичного більшовизму зародилася 21-22 листопада 1943 року, коли було проведено Першу конференцію поневолених народів, участь у якій взяли представники 13 народів, «поневолених радянською імперією», які воювали тоді в складі УПА.

Тоді на конференції було прийнято і підтримано ряд важливих питань, зокрема формування націоналістичних рухів різних народів на всій території СРСР і об’єднання їх зусиль у боротьбі зі спільним ворогом – московським більшовизмом. За словами Віктора Тарана, через 74 роки нащадки тих воїнів, спільно з представниками армії США, Канади, Великобританії, країн Балтії, Грузії та Молдови спільно з нашими героями марширували в столиці України, демонструючи всьому світові, що спільна боротьба проти московської орди триває і далі. І в цій боротьбі центром знову виступила Україна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh