Авторські статті

Сьогодні на Хрещатику ми побачили, що ініціативи УПА 1943 року знову відродилися

Сьогоднішній парад на Хрещатику за участю військових з країн пострадянського простору і союзників по НАТО став логічним продовженням ініціативи УПА за створення Єдиного спільного фронту поневолених країн Східної Європи та Азії з московським більшовизмом.

Про це повідомляє Віктор Таран. Політолог зазначає, що ідея створити своєрідну військову коаліцію проти комуністичного більшовизму зародилася 21-22 листопада 1943 року, коли було проведено Першу конференцію поневолених народів, участь у якій взяли представники 13 народів, «поневолених радянською імперією», які воювали тоді в складі УПА.

Тоді на конференції було прийнято і підтримано ряд важливих питань, зокрема формування націоналістичних рухів різних народів на всій території СРСР і об’єднання їх зусиль у боротьбі зі спільним ворогом – московським більшовизмом. За словами Віктора Тарана, через 74 роки нащадки тих воїнів, спільно з представниками армії США, Канади, Великобританії, країн Балтії, Грузії та Молдови спільно з нашими героями марширували в столиці України, демонструючи всьому світові, що спільна боротьба проти московської орди триває і далі. І в цій боротьбі центром знову виступила Україна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України