Авторські статті

Політолог: сьогодні контроль над Україною взяв квартет на чолі з Медведчуком

Після анонсу телемосту «NewsOne» з Москвою саме час пригадати, що передувало всьому цьому. Медведчук помпезно «купує» один телеканал за іншим, і обіцяє придбати ще більше. Він гарантує українцям дешевий російський газ вже незабаром. Портнов голосно закликає до політичних репресій. Богдан гордо декларує, що Портнов його друг. Той самий Богдан каже, що проблеми з Донеччиною виникли через нав’язування української мови. Коломойський зазначає, що на Донбасі громадянський конфлікт. Про це у своєму блозі пише політолог Михайло Бесараб.

Він зазначає, схоже, що квартет Медведчук-Портнов-Коломойський-Богдан діє як дуже синхронно і дуже напоказ. Між цими чотирма давно є тісний зв’язок – в політиці і бізнесі. Таке враження, що ці люди продають себе комусь і рекламують йому швидкі наслідки своєї діяльності. Цей товар і такі послуги може придбати лише один покупець – Кремль. Цілком ймовірно, цей квартет вже отримує інвестиції з Москви. Зухвалими діями четвірка звітує або просити більше.

За словами політолога, організована група Медведчука, Портнова, Коломойського і Богдана демонстративно показує, що тепер вони контролюють Малоросію і дуже швидко здатні зробити тут пекло. Зеленський для них – офіційна заглушка, смішний весільний генерал. Можна згадати, як Богдан обмовився, що «рішення прийняли президент і Офіс Президента». Тобто президент, і окремо існує собі Офіс Президента. Може дійсно він існує як негласна угруповання на чолі, наприклад, з Медведчуком. Можливо, ми вже маємо двох президентів – офіційного і реального, Зеленського та Медведчука. Це, звичайно, лише припущення, але якось надто злагоджено діє цей квартет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.