Новини

Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Але такого він зовсім не очікував! Це було волохате і дуже дивне…

Чоловік знав, що качка вже знесла кілька яєць, тому пішов перевірити, але виявивши те, що ввело його в подив. Там, скрутившись, він побачив, маленького опосума, який, мабуть, втратив матір.

Маргарита сховала малюка під собою, від холоду, поруч зі своїми яйцями, в теплі, щоб він не замерз уночі.

 

Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Але такого він зовсім не очікував!Це було волохате і дуже дивне…

«Маргарита вирішила не тільки прийняти маленького опосума, але і зробити все можливе, щоб він був в теплі і комфорті», — написали представники товариства порятунку тварин Fauna Rescue of South Australia (FRSA) на своїй сторінці в Facebook.

Чоловік розумів, що, незважаючи на добрий жест його улюбленої птиці, краще, якщо опосум відправиться до людей, які знають, як поводитися з цією твариною. Тому він швидко зв’язався з FRSA, щоб допомогти тварині.

Дейзі — так назвали цю маленьку героїню, деякий час, буде мешкати в заповіднику, і коли повністю видужає, зможе повернутися на волю.

В рятувальному центрі, у Дейзі є все необхідне: багато їжі, і теплі, затишне місце для сну. У неї навіть з’єднання єднання явився новий друг її віку, таке ж кинуте дитинча опосума, тільки чоловічої статі.

Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Але такого він зовсім не очікував!Це було волохате і дуже дивне…

Рятувальники хотіли підкреслити, що якби не качка, можливо, у Дейзі, не було б шансів вижити. Маргарита є справжнім рятівником, і її господар може пишатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.