Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Але такого він зовсім не очікував! Це було волохате і дуже дивне…

Чоловік знав, що качка вже знесла кілька яєць, тому пішов перевірити, але виявивши те, що ввело його в подив. Там, скрутившись, він побачив, маленького опосума, який, мабуть, втратив матір.

Маргарита сховала малюка під собою, від холоду, поруч зі своїми яйцями, в теплі, щоб він не замерз уночі.

 

«Маргарита вирішила не тільки прийняти маленького опосума, але і зробити все можливе, щоб він був в теплі і комфорті», — написали представники товариства порятунку тварин Fauna Rescue of South Australia (FRSA) на своїй сторінці в Facebook.

Чоловік розумів, що, незважаючи на добрий жест його улюбленої птиці, краще, якщо опосум відправиться до людей, які знають, як поводитися з цією твариною. Тому він швидко зв’язався з FRSA, щоб допомогти тварині.

Дейзі — так назвали цю маленьку героїню, деякий час, буде мешкати в заповіднику, і коли повністю видужає, зможе повернутися на волю.

В рятувальному центрі, у Дейзі є все необхідне: багато їжі, і теплі, затишне місце для сну. У неї навіть з’єднання єднання явився новий друг її віку, таке ж кинуте дитинча опосума, тільки чоловічої статі.

Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Але такого він зовсім не очікував!Це було волохате і дуже дивне…

Рятувальники хотіли підкреслити, що якби не качка, можливо, у Дейзі, не було б шансів вижити. Маргарита є справжнім рятівником, і її господар може пишатися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh