Політика

Політолог: Савченко запропонувала розігрувати місця в парламенті в лотерею

Практично всі ЗМІ взяли до уваги останню заяву Надії Савченко, яка днями виступила з ініціативою розіграшу парламентських мандатів всенародної лотереєю. Правда, тільки 225 місць у Верховній Раді: половина була милостиво залишена партійними невдах, яким не щастить в лотереях і казино. Про це у своєму блозі пише український політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, це відмінний хід: ось у тобі 0,7% рейтингу, а потім «раз-раз, і в дамках!». Політолог припускає, що Наді, мабуть, куратори не зважилися пояснити, що в шахи грають не ломиком, ну, і ретельно фільтрують входити пресу і соціологію, а то з Надею трапився б кістково-черепної колапс: адже це ж неможливо поєднати в одній реальності – її персональні 0,7%, ті ж «близько нуля, годиною відморозки» партії імені її, і показники до 30% на виборах в ВІДГ такий же свіжоствореної Аграрної партії. Та навіть 5,9% «Слуги народу» не вкладаються в логіку Надіної реальності. Тому лотерея надійніше.

Олексій Голобуцький пише, що профанація демократичної виборчої системи йде повним ходом: кіношні партії, мандати в лотерею. Далі може бути тільки дельфійський оракул, ворожіння на нутрощах баранів «хто гідний отримати владу», божевільні пророки, на рівнодення оглашающие особливі прикмети «гідних мандата». «По-моєму, медведчуківські політтехнологи все-таки відверто кепкують над піддослідними!», – резюмував Голобуцький.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.