Політолог: Савченко запропонувала розігрувати місця в парламенті в лотерею

Практично всі ЗМІ взяли до уваги останню заяву Надії Савченко, яка днями виступила з ініціативою розіграшу парламентських мандатів всенародної лотереєю. Правда, тільки 225 місць у Верховній Раді: половина була милостиво залишена партійними невдах, яким не щастить в лотереях і казино. Про це у своєму блозі пише український політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, це відмінний хід: ось у тобі 0,7% рейтингу, а потім «раз-раз, і в дамках!». Політолог припускає, що Наді, мабуть, куратори не зважилися пояснити, що в шахи грають не ломиком, ну, і ретельно фільтрують входити пресу і соціологію, а то з Надею трапився б кістково-черепної колапс: адже це ж неможливо поєднати в одній реальності – її персональні 0,7%, ті ж «близько нуля, годиною відморозки» партії імені її, і показники до 30% на виборах в ВІДГ такий же свіжоствореної Аграрної партії. Та навіть 5,9% «Слуги народу» не вкладаються в логіку Надіної реальності. Тому лотерея надійніше.

Олексій Голобуцький пише, що профанація демократичної виборчої системи йде повним ходом: кіношні партії, мандати в лотерею. Далі може бути тільки дельфійський оракул, ворожіння на нутрощах баранів «хто гідний отримати владу», божевільні пророки, на рівнодення оглашающие особливі прикмети «гідних мандата». «По-моєму, медведчуківські політтехнологи все-таки відверто кепкують над піддослідними!», – резюмував Голобуцький.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh