Політолог: раніше здавалося, що методи Януковича з ТІТУШКИ залишилися в минулому, але ситуація в Рівне повернула нас більш, ніж на 5 років назад

Як інформує наш сайт, популярний український політолог і блогер Олексій Голобуцький пише на своїй сторінці в Facebook, раніше здавалося, що методи Януковича з ТІТУШКАМИ, тиском на членів виборчих комісій, використанням силовиків для залякування непокірних залишилися в минулому, але ситуація в Рівне повернула нас більш , ніж на 5 років назад.

Політолог пише, «Слуга народу», яка катастрофічно втрачає рейтинг в місті, взяла на озброєння весь арсенал методів Януковича, щоб вичавити з виборчого процесу конкурента – рейтингову місцеву партію «Рівне разом». Минулого тижня в приміщенні ТВК увірвався нардеп від «Слуги народу» Ковальчук, накинувся на члена комісії, зажадав дістати документи «Рівне разом» з сейфа і не допустити партію до реєстрації, але не спрацювало. Сьогодні вночі представники СБУ навідалися до кожного члена комісії додому з тими ж вимогами.

За словами політолога, вишенька на торті – рідкісний проплачений мітинг тітушек з поспішно намальованими плакатами проти реєстрації «Рівне разом». Як виявилося, мітингувальники самі не знали, що там роблять, чесно признався на камеру, просто стоять за гроші. Виглядало все це дешево і незграбно, але, очевидно, «слуги народу» вирішили йти до кінця у своєму абсурді. На жаль, таке не тільки в Рівному.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh