Авторські статті

Путін у безвихідному становищі, – політолог

Із-за російської агресії в Україні президент РФ Володимир Путін опинився в безвихідному становищі. Усі його проблеми можуть зважитися після вчинок по Україні, однак це для нього обернеться катастрофою. Тому російський лідер не зважиться на вчинки.

Така думка прозвучала від російського політолога Андрея Піонтковського. «Ми спостерігаємо серію зовнішньополітичних провалів Москви: побиття путінців в Сирії, знищення іранських військових об’єктів Ізраїлем і так далі. Причому РФ ніяк не відповідає. За понти доводитися відповідати – а їм просто нічим. Також потрібно відзначити повний провал в КНДР і ситуацію у Вірменії. До Кремля дійшло, що він програє гібридну війну», – заявив він.

За словами політолога, Москва буде намагатися налагодити відносини із Заходом, щоб уникнути наслідків санкцій, які можуть обійтися в трильйон доларів, але без виходу з Донбасу санкції пом’якшувати ніхто не стане. «Для Путіна будь-який відступ по Україні – це політична смерть в Росії. Думаю, спроба налагодити відносини з Заходом буде безуспішною і загострить конфлікт всередині російської політичної еліти», – упевнений політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.