Путін не піде на поступки з Донбасу, в РФ з’явилося нове поле для маневрів

Від Володимира Путіна не потрібно чекати поступок по Донбасу, оскільки він нещодавно прийняв присягу президента Росії і тепер буде дозволяти собі будь-які кроки по сходу України.

Така думка прозвучала від Ольги Айвазовської, представника України в політичній підгрупі на переговорах у Мінську. «Звичайно, після офіційного вступу на посаду президента у Путіна з’явилося поле для маневру в переговорах з Донбасу – йому не доведеться озиратися на громадську думку. Хоча в російських реаліях цю думку формує сам Кремль через свою пропаганду. Правда, я сумніваюся, що після інавгурації там щось принципово зміниться», – розповіла Айвазовська.

За її словами, зараз немає жодної передумови для того, щоб РФ пішла з Донбасу, але в той час переговори по врегулюванню конфлікту не можна вважати зовсім безперспективними. Айвазовська наголосила, що пройшла важлива зустріч Меркель, Порошенко і Макрона в Ахені, і активізація переговорів є передумовою для прийняття нових рішення по Донбасу, особливо з миротворчої місії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh