Політика

Політолог: провокація спрацювала на відмінно – з Тимошенко знято тавро подруги Путіна

Практично всі українці попалися на хитро встановлену вудку російської провокації під назвою «санкційний список». Ми ж зараз робимо саме те, чого від нас чекали, що нас направляли. Цей «список» спрямований виключно на українського споживача промосковської локшини на вухах. Деякі прізвища людей, які в списку є, та деяких, кого немає, були спрямовані на відверто провокаційний ефект. У списку чимало справді патріотично налаштованих депутатів, чиновників з найближчого оточення президента, навіть його сина записали. Усім цим людям в комерційному організаційному плані від санкцій ні холодно, ні жарко – в Росії у них інтересів немає. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише політолог Тарас Чорновіл.

Політолог відзначає, як сказавши президент, в Україні санкції з боку Москви сприймається наче якась нагорода. Вісь ми й клюнули. Всі почали аналізувати список, натякаючи на те, що ті, кого там немає, повинні задуматися, що вони нікого не так. На думку Чорновола, саме цього від нас чекали, заради цього списку саме так і становили: більшість так чи інакше антиросійських політиків і під цим соусом просунуто туди ж певна кількість відверто кремлівських «консерв». Не Кремль, а ми самі своєю нерозбірливою реакцією їх легітимізували. І перша серед них – головна «консерва» Тимошенко. Всю цю санкционную метушню можна починати навіть і заради неї однієї. У Росії геніальних стратегів не залишалося – санкційний список почали формувати, так як Путін на Валдаї про нього заявивши, а бояр і ж повинні ловити кожне царське слово і втілювати в життя. Альо ідіотів там теж не так вже й багато. Не скористатися можливістю такий тупий провокації в РФ просто не могли.

Тарас Чорновіл підкреслює, більш ніж красномовні вчорашні ефіри на каналах медіа-холдингу олігарха Коломойського. В одному випуску новин двічі поверталися до однієї фрази, де першою у списку санкцій згадували Тимошенко, після неї кількох інших, а потім єхидно заявили, що Порошенко ж там немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.