Новини

Політолог про трагедію в Кемерово: «Путіну відомо, що росіяни з’їдають все, що їм запропонують»

Для Володимира Путіна, російського президента, всі жителі РФ – його вірнопіддані, і вони візьмуть абсолютно все, що він запропонує. Як передає Новинний Портал з посиланням на “Ехо Москви”, така думка прозвучала від Станіслава Бєлковського, російського політолога.

«Всі кажуть: «Чому Володимир Путін демонстративно не покаявся і не заридав перед народом в Кемерово?» А тому що він знає, що народ з’єднання їсть все, що він зробить. Якби Володимир Путін вийшов до кемеровчанам і покрив їх матом, перепрошую, ну скажімо так: використовував б нецензурну лайка на їхню адресу, – і це було б з’їдено. І Володимир Путін звик до такої системи, до такого формату взаємодії з вірнопідданим народом», – зазначив Бєлковський.

За його словами, за 18 років перебування у владі Путін так і не зважився на спілкування з росіянами в некомфортному обстановці, і він взагалі не бере участі у виборах, тому і завжди на них здобуває перемогу. Політолог підкреслив, що на всіх виборах інші кандидати борються не з Володимиром Путіним, а лише між собою, а влада чинного глави – трансцендентна і сакральною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України