Політолог про трагедію в Кемерово: «Путіну відомо, що росіяни з’їдають все, що їм запропонують»

Для Володимира Путіна, російського президента, всі жителі РФ – його вірнопіддані, і вони візьмуть абсолютно все, що він запропонує. Як передає Новинний Портал з посиланням на “Ехо Москви”, така думка прозвучала від Станіслава Бєлковського, російського політолога.

«Всі кажуть: «Чому Володимир Путін демонстративно не покаявся і не заридав перед народом в Кемерово?» А тому що він знає, що народ з’єднання їсть все, що він зробить. Якби Володимир Путін вийшов до кемеровчанам і покрив їх матом, перепрошую, ну скажімо так: використовував б нецензурну лайка на їхню адресу, – і це було б з’їдено. І Володимир Путін звик до такої системи, до такого формату взаємодії з вірнопідданим народом», – зазначив Бєлковський.

За його словами, за 18 років перебування у владі Путін так і не зважився на спілкування з росіянами в некомфортному обстановці, і він взагалі не бере участі у виборах, тому і завжди на них здобуває перемогу. Політолог підкреслив, що на всіх виборах інші кандидати борються не з Володимиром Путіним, а лише між собою, а влада чинного глави – трансцендентна і сакральною.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh