Авторські статті

Політолог: «Порошенко включив у свій штаб Януковича»

Чинній глава держави Петро Порошенко використовує гасла колишнього президента України Віктора Януковича, і фактично він включив його в свій штаб.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог Кирило Молчанов. Він зазначив, що нещодавно подивився свіжий відеоблог президента України, де він в черговий раз запевняв, що після голосування 31 березня він почув кожного жителя України. «Загалом, замість ізраїльського фахівця з чорного піару, свій штаб він вирішив посилити явно командою Віктора Федоровича, як кажуть, яблуко від яблуні», – пише Молчанов. Користувачі активно коментують пост політолога. «Платівку у Порошенка заїло, фантазія закінчилася. Ведмідь в запої і поливає голову аналізами», «Подивлюся і запишу особисті дані», – пишуть користувачі.

Нагадаємо, що Петро Порошенко буде брати участь у іншому турі виборів разом з шоуменом Володимиром Зеленським. У першому турі Зеленський набравши більше 30% голосів, Порошенко в 2 рази менше. До другого туру залишається менше 2 тижнів. Експерти роблять ставку на Зеленського.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України