Авторські статті

Журналіст: «Кіношний образ був перенесеним в реальне життя»

Володимир Зеленський зміг обіграти Петра Порошенка завдяки новим технологіям і каналів комунікації, які дозволили йому створити позитивний політичний образ. Така заява пролунала від Дениса Казанського в його Телеграм-каналі. Журналіст нагадав, що українці голосують передусім за популярний образ серіалу «Слуга народу».

«Так, люди дивляться серіали. Це даність. Така людська природа… Команда Зеленського, знаючи про це, використала цю ситуацію. Підійшла до питання креативно, і придумала спочатку кіношний образ політика, а потім перенесла його в реальне життя», – вважає журналіст. За його словами, команді Зеленського вдалося підібрати ключ до сердець українців, і чинній глава держави також міг задіяти схожі механізми, використовуючи креативність, однак відмовився від такої ідеї. Казанський вважає, що серіал «Слуга народу» вийшов дуже цікавим, і команда Порошенка могла б заздалегідь придумати щось схоже.

Таким чином, Зеленський зміг легко обіграти Порошенко, оскільки в штабі нинішнього президента вибрали тупий шлях. Вони обзивають опонентів ідіотами і зрадофілами, але, як виявилося, така тактика більше не працює.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України