Авторські статті

Політолог: «підозра» Порошенко за Семочко – це нижче плінтуса

Як інформує наш сайт, п’ятдесят п’ятого президента України викликали в ГБР в якості свідка у справі про картинах, а потім представник Офісу Генпрокурора намагався вручити підозру у справі про кадрове призначення Семочко. Такі дії Генпрокуратури вже назвали діями рівня знаменитого брифінгу у справі Павла Шеремета.

Коментуючи інформацію, український політолог і блогер Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, «підозра» Порошенко за Семочко – це нижче плінтуса. Політолог зазначає, влада настільки втратила ґрунт під ногами, що готова йти на будь-які фальсифікації та дії, які не мають нічого спільного з законністю і правоохоронною діяльністю.

Андрій Смолій підкреслює, замовники справ проти Порошенка сидять в Офісі президента. Зеленський йде шляхом режиму Януковича. За рік годині влада не придумала нічого нового, не знайшла жодних фактів корупції п’ятдесят п’ятого президента. Від «держзради» до «картин» не виявилося ніяких доказів, тому «нові обличчя» вдаються до прямих політичних репресій, але, всі ми це вже проходили, добре відомо, чим тоді все закінчилося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України