Авторські статті

Тарас Чорновіл закликає українців бути оптимістами

Складно собі уявити, що твориться в головах людей, які наче мантру повторюють, що в Україні немає жодних змін на краще, нічого не робиться хорошого, а робиться все погане, все стає ще гірше, ніж при Януковичі, що рівень корупції не скоротився на порядки, а неухильно зростає і всяке інше. Про це у своєму блозі пише український політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, коли слухаєш таких «зрадофілів», пригадується одна притча про те, що їде по місту заповнена маршрутка, десь у куточку сидить набурмошенна людина і тихо жаліється: «Дружина – повія, діти – ідіоти, начальник – деспот…». А у нього на плечі сидить такий маленький невидимий ангел-хранитель, записує все це в мініатюрний блокнотик і гірко і здивовано зітхає: «Які дивні, які неймовірні побажання! Але, що поробиш, доведеться виконувати».

«Не забувайте, погані думки, слова, очікування мають здатність матеріалізуватися. Повірте, перевірено на собі!», – зазначив політолог. Він додає, що підтримувати все в рожевих окулярах звичайно ж не варто, але хороших новин вже і зараз набагато більше, ніж поганих. А завтра їх стане ще більше, якщо тільки ми не заполоним весь навколишній простір своїми необґрунтованими скаргами і не заллємо світ чорними фарбами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.