Тарас Чорновіл закликає українців бути оптимістами

Складно собі уявити, що твориться в головах людей, які наче мантру повторюють, що в Україні немає жодних змін на краще, нічого не робиться хорошого, а робиться все погане, все стає ще гірше, ніж при Януковичі, що рівень корупції не скоротився на порядки, а неухильно зростає і всяке інше. Про це у своєму блозі пише український політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, коли слухаєш таких «зрадофілів», пригадується одна притча про те, що їде по місту заповнена маршрутка, десь у куточку сидить набурмошенна людина і тихо жаліється: «Дружина – повія, діти – ідіоти, начальник – деспот…». А у нього на плечі сидить такий маленький невидимий ангел-хранитель, записує все це в мініатюрний блокнотик і гірко і здивовано зітхає: «Які дивні, які неймовірні побажання! Але, що поробиш, доведеться виконувати».

«Не забувайте, погані думки, слова, очікування мають здатність матеріалізуватися. Повірте, перевірено на собі!», – зазначив політолог. Він додає, що підтримувати все в рожевих окулярах звичайно ж не варто, але хороших новин вже і зараз набагато більше, ніж поганих. А завтра їх стане ще більше, якщо тільки ми не заполоним весь навколишній простір своїми необґрунтованими скаргами і не заллємо світ чорними фарбами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh