Політика

Політолог закликає українських політиків перестати давати інтерв’ю «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne» – це найкраща відповідь російській пропаганді

Єврооптимісти раптом занепокоїлися інформаційним впливом Росії на наші вибори. Нардеп Світлана Заліщук у Facebook б’є на сполох, пише, що Україна «стане полігоном для випробування» пропагандистського зброї Росії. Коментуючи посаду нардепа, політолог Михайло Бесараб зазначив, що треба сказати збентеженим депутатам – полігон вже давно відкритий, і зброя вже масово випробовується на українцях. І снаряди ворога підносять, в тому числі і самі ці стурбовані депутати, які дають інтерв’ю і ексклюзивні коментарі «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne», «ZIK», «Країні» та іншим їхнім партнерам.

За словами Михайла Бесараба, Світлані Заліщук не завадило б оголосити бойкот прокремлівським «ЗМІ» в Україні і закликав те ж саме зробити своїх колег. Це буде найбільш ефективна допомога з їх боку.

Політолог зазначає, що також треба ізолювати і бойкотувати корисних ідіотів і агентів Кремля на Заході. Зокрема, тих, які за посадою «захищають права українських журналістів». Об’єктами такого захисту часто стають не реальні українські журналісти-жертви утисків, а неприкриті солдати кремлівської інфоагресії Руслан Коцаба, Бузина, «орденоносець» Вишинський, спеціаліст по поширенню дезінформації Гужва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.