Політолог закликає українських політиків перестати давати інтерв’ю «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne» – це найкраща відповідь російській пропаганді

Єврооптимісти раптом занепокоїлися інформаційним впливом Росії на наші вибори. Нардеп Світлана Заліщук у Facebook б’є на сполох, пише, що Україна «стане полігоном для випробування» пропагандистського зброї Росії. Коментуючи посаду нардепа, політолог Михайло Бесараб зазначив, що треба сказати збентеженим депутатам – полігон вже давно відкритий, і зброя вже масово випробовується на українцях. І снаряди ворога підносять, в тому числі і самі ці стурбовані депутати, які дають інтерв’ю і ексклюзивні коментарі «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne», «ZIK», «Країні» та іншим їхнім партнерам.

За словами Михайла Бесараба, Світлані Заліщук не завадило б оголосити бойкот прокремлівським «ЗМІ» в Україні і закликав те ж саме зробити своїх колег. Це буде найбільш ефективна допомога з їх боку.

Політолог зазначає, що також треба ізолювати і бойкотувати корисних ідіотів і агентів Кремля на Заході. Зокрема, тих, які за посадою «захищають права українських журналістів». Об’єктами такого захисту часто стають не реальні українські журналісти-жертви утисків, а неприкриті солдати кремлівської інфоагресії Руслан Коцаба, Бузина, «орденоносець» Вишинський, спеціаліст по поширенню дезінформації Гужва.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh