Авторські статті

Путні домігся обіцянки від канцлера Австрії сприяння в знятті санкцій

Візит президента Росії Путіна у Вену, як і прогнозувалося, пройшов вельми продуктивно для російської сторони. Путіну вдалося отримати від прем’єр-міністра Австрії Курця запевнення в тому, що Австрія, як новоспечений голова Ради Європи, зробить все від неї залежне, щоб санкції проти Росії були не лише ослаблені, але й знято повністю. Тут для Путіна було дуже важливо, щоб про такий намір Курц заявив публічно перед численними об’єктивами телекамер. Про це у своєму блозі пише ізраїльський оглядач Соломон Манн.

За його словами, мотивацію для Курца Путін теж підготував, запропонувавши не затягувати час і підписати газовий договір до 2040 року. Іншими словами, Москві вдалося затягнути Австрії в компанію тих європейських країн, які будуть зацікавлені в реалізації «Північного потоку-2», незважаючи на санкції США.

Соломон Манн зазначає, що візитом Путіна задоволені як у Москві, так і у Відні, де вже не приховують своєї радості від того, що до бюджету надійдуть чималі кошти, після чотирьох років санкцій. При цьому, є ще один важливий аспект – це реакція США, тому що не всі в Європі ще усвідомлюють, які наслідки від американських санкцій можуть послідувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh