Авторські статті

Путні домігся обіцянки від канцлера Австрії сприяння в знятті санкцій

Візит президента Росії Путіна у Вену, як і прогнозувалося, пройшов вельми продуктивно для російської сторони. Путіну вдалося отримати від прем’єр-міністра Австрії Курця запевнення в тому, що Австрія, як новоспечений голова Ради Європи, зробить все від неї залежне, щоб санкції проти Росії були не лише ослаблені, але й знято повністю. Тут для Путіна було дуже важливо, щоб про такий намір Курц заявив публічно перед численними об’єктивами телекамер. Про це у своєму блозі пише ізраїльський оглядач Соломон Манн.

За його словами, мотивацію для Курца Путін теж підготував, запропонувавши не затягувати час і підписати газовий договір до 2040 року. Іншими словами, Москві вдалося затягнути Австрії в компанію тих європейських країн, які будуть зацікавлені в реалізації «Північного потоку-2», незважаючи на санкції США.

Соломон Манн зазначає, що візитом Путіна задоволені як у Москві, так і у Відні, де вже не приховують своєї радості від того, що до бюджету надійдуть чималі кошти, після чотирьох років санкцій. При цьому, є ще один важливий аспект – це реакція США, тому що не всі в Європі ще усвідомлюють, які наслідки від американських санкцій можуть послідувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.