Політика

Немає грошей – немає і Саакашвілі

Простежується цікава деталь, на яку через «вистави» Савченко мало хто звернув увагу. Як тільки за Саакашвілі перестали платити, і це вже не має значення хто, Курченко, або Коломойський, то він миттю розчинився і зник з горизонту. Він дійсно спочатку метався між столицями, явно намагався прорватися до Коломойського, до якихось європейських політикам, але зараз в Європі всім не до якогось скандаліста, та ще й з російською душком. Про це у своєму блозі пише український політолог Тарас Чорновіл.

Він зазначає, тому, схоже, ніхто серйозний з ним зустрічатися не хоче, а західна преса і раніше його не особливо помічала. Іноді з Саакашвілі зустрічалися якісь московські чи журналісти, чи то ще хтось, після чого була спроба знову розкрутити через Москву його заяви, але і на ті затихло.

Тарас Чорновіл впевнений, що на цьому все, немає більше ні політика, ні «без п’яти хвилин нового президента України», ні навіть просто медійної фігури. Просто такі люди існують тільки тоді, коли хтось у них вкладає гроші, організовує солідну кампанію в пресі, натовпу ошалілих прихильників. Немає грошей – немає і Саакашвілі. Якщо треба буде розкручувати якийсь новий скандал з Порошенком, Луценко ще кимось, в якому не захочуть брати участь основні гравці в Україні, витягнуть заради одноразового використання. Тоді відразу запрацює звична схема: «Країна.юа» -«Українська правда», НьюсВан, ЗІК, 1+1, а далі вже по інерції та інші підхоплять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України