Декларуванням чиновників перетворилося на фарс

Хороша ідея з е-декларуванням перетворилося на відверту пародію на прозорість і чесність, як і все, за що береться наша держава. Про це у своєму блозі пише український журналіст та блогер Юрій Романенко.

За його словами, у підсумку маємо смішну картину – Юлія Тимошенко поневіряється по знімних кутах, заробляючи в рази менше середнього київського журналіста, не має ні автомобіля, ні однокімнатні квартири в столиці. Живе лідер «ВО «Батьківщина» на одну депутатську зарплату, але по ходу наймає лобістів в США на сотні тисяч доларів, правда, каже, платила не вона, а хто платить не знає.

Блогер зазначає, що у будинку  Олега Ляшка сотні тисяч доларів валяються і гектари землі на тлі жорстокої боротьби з олігархами. Юрій Бойко такий же нищеброд як Юлія Тимошенко. Володимир Гройсман зійшов з розуму на грунті колекціонування годинників вартістю в десятки тисяч доларів і земельних ділянок. На всю країну, без гумору, 1041 гривневих мільйонерів. Юрій Романенко підкреслює, що саме гривневих, а не доларових. «Нещодавно Михайло Добкін тут обіцяв мене підгодувати, але дивлячись на декларації цієї голоти, можна організовувати сирітський притулок», – резюмував журналіст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh