Новини

Декларуванням чиновників перетворилося на фарс

Хороша ідея з е-декларуванням перетворилося на відверту пародію на прозорість і чесність, як і все, за що береться наша держава. Про це у своєму блозі пише український журналіст та блогер Юрій Романенко.

За його словами, у підсумку маємо смішну картину – Юлія Тимошенко поневіряється по знімних кутах, заробляючи в рази менше середнього київського журналіста, не має ні автомобіля, ні однокімнатні квартири в столиці. Живе лідер «ВО «Батьківщина» на одну депутатську зарплату, але по ходу наймає лобістів в США на сотні тисяч доларів, правда, каже, платила не вона, а хто платить не знає.

Блогер зазначає, що у будинку  Олега Ляшка сотні тисяч доларів валяються і гектари землі на тлі жорстокої боротьби з олігархами. Юрій Бойко такий же нищеброд як Юлія Тимошенко. Володимир Гройсман зійшов з розуму на грунті колекціонування годинників вартістю в десятки тисяч доларів і земельних ділянок. На всю країну, без гумору, 1041 гривневих мільйонерів. Юрій Романенко підкреслює, що саме гривневих, а не доларових. «Нещодавно Михайло Добкін тут обіцяв мене підгодувати, але дивлячись на декларації цієї голоти, можна організовувати сирітський притулок», – резюмував журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України