Політолог назвав дві альтернативи влади з Донбасу: Зеленський поки в роздумах, що вибрати

Як передає Голос українською, політолог Микола Белесков у своєму блозі пише про те, що в сухому залишку ситуація з конфліктом Україна-РФ і позиції нинішньої української влади з цього питання зводиться до двох альтернатив на даний момент.

Політолог зазначає, перша альтернатива – несвідомо загнати Україну в пастку, де, з одного боку, будуть гіпертрофировані очікування українського населення про світ тут і зараз, з іншого боку, РФ з могутньою переговорною позицією і можливістю диктувати свої умови Україні, а, з третьої сторони, позиція Заходу про те, що прогрес з Донбасу повинен бути як можна швидше, а хто там свої інтереси принесе в жертву – Україна або РФ – це вже таке.

За словами Белескова, друга альтернатива – свідомий вибір на “договірняк” з РФ. Це, як мінімум, призведе до фрази якої «приднестровізації» конфлікту в частині Донбасу – коли Україна буде частково або повністю фінансувати ОРДЛО за ілюзію світу у формі припинення вогню при збереженні російського присутності і контролю там. В такому разі на Донбасі буде не ООС, а абсолютно вільний соціальне, економічне і гуманітарне взаємодія України з ОРДЛО. Тому зараз інформаційно йде підготовка населення до цього – відповідні месиджі і постановка питань необхідним чином вже є в ЗМІ.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh