Авторські статті

Політолог назвав дві альтернативи влади з Донбасу: Зеленський поки в роздумах, що вибрати

Як передає Голос українською, політолог Микола Белесков у своєму блозі пише про те, що в сухому залишку ситуація з конфліктом Україна-РФ і позиції нинішньої української влади з цього питання зводиться до двох альтернатив на даний момент.

Політолог зазначає, перша альтернатива – несвідомо загнати Україну в пастку, де, з одного боку, будуть гіпертрофировані очікування українського населення про світ тут і зараз, з іншого боку, РФ з могутньою переговорною позицією і можливістю диктувати свої умови Україні, а, з третьої сторони, позиція Заходу про те, що прогрес з Донбасу повинен бути як можна швидше, а хто там свої інтереси принесе в жертву – Україна або РФ – це вже таке.

За словами Белескова, друга альтернатива – свідомий вибір на “договірняк” з РФ. Це, як мінімум, призведе до фрази якої «приднестровізації» конфлікту в частині Донбасу – коли Україна буде частково або повністю фінансувати ОРДЛО за ілюзію світу у формі припинення вогню при збереженні російського присутності і контролю там. В такому разі на Донбасі буде не ООС, а абсолютно вільний соціальне, економічне і гуманітарне взаємодія України з ОРДЛО. Тому зараз інформаційно йде підготовка населення до цього – відповідні месиджі і постановка питань необхідним чином вже є в ЗМІ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України