Політолог: Коломойський почав операцію «Врятувати прокурора Кулика»

Ігор Коломойський почав операцію «Врятувати прокурора Кулика». З 21 листопада прокуратура, за законом, припинила функцію досудового розслідування. Це означає, що всі справи, які вела ГПУ, були передані в ГБР, НАБУ і СБУ. Серед них – ті самі справи по Бурісмі, що фігурує в процесі можливого імпічменту президента США. Байден є потенційно основним конкурентом Трампа на прийдешніх президентських виборах. Його дискредитація стала чи не головним завданням поточного президента США. В рамках цієї задачі, за даними Нью Йорк Таймс, люди Трампа залучили відомого українського прокурора Кулика, який повинен був довести незаконність доходів сіна Байдена в Україні. Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він відзначає, коли вся ця історія випливла, Трамп опинився під загрозою імпічменту. А, що ж з Куликом, безпосереднім виконавцем? Що з прокурором, який і сам проходити у справі про незаконне збагачення, якого у вузьких колах давно називають «прокурором Коломойського», який публічно звинувачував у держзраді Порошенко, але не зміг надати жодного доказу?

За словами політолога, в ГПУ для Кулика місця більше немає – його патрон Коломойський так і не зміг домовитися з генпрокурором Рябошапкою. Розуміючи це, Кулик навіть не з’явився на переатестацію. Це дало Рябошапці можливість заявити, що з 1 січня Кулик в прокуратурі не працює. А він продовжить працювати, швидше за все, в СБУ. В конторі, куди з 21 листопада перейшли справи Бурісми і Гонтарєвої. Хто подзвонив Баканову з приводу цієї людини не складно здогадатися і як новоспечений працівник спецслужб буде пояснювати своєму керівництву співпраця з розстріляним у Росії агентом ФСБ Євгеном Жиліним, поки питання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh