Авторські статті

Політолог: Коломойський почав операцію «Врятувати прокурора Кулика»

Ігор Коломойський почав операцію «Врятувати прокурора Кулика». З 21 листопада прокуратура, за законом, припинила функцію досудового розслідування. Це означає, що всі справи, які вела ГПУ, були передані в ГБР, НАБУ і СБУ. Серед них – ті самі справи по Бурісмі, що фігурує в процесі можливого імпічменту президента США. Байден є потенційно основним конкурентом Трампа на прийдешніх президентських виборах. Його дискредитація стала чи не головним завданням поточного президента США. В рамках цієї задачі, за даними Нью Йорк Таймс, люди Трампа залучили відомого українського прокурора Кулика, який повинен був довести незаконність доходів сіна Байдена в Україні. Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він відзначає, коли вся ця історія випливла, Трамп опинився під загрозою імпічменту. А, що ж з Куликом, безпосереднім виконавцем? Що з прокурором, який і сам проходити у справі про незаконне збагачення, якого у вузьких колах давно називають «прокурором Коломойського», який публічно звинувачував у держзраді Порошенко, але не зміг надати жодного доказу?

За словами політолога, в ГПУ для Кулика місця більше немає – його патрон Коломойський так і не зміг домовитися з генпрокурором Рябошапкою. Розуміючи це, Кулик навіть не з’явився на переатестацію. Це дало Рябошапці можливість заявити, що з 1 січня Кулик в прокуратурі не працює. А він продовжить працювати, швидше за все, в СБУ. В конторі, куди з 21 листопада перейшли справи Бурісми і Гонтарєвої. Хто подзвонив Баканову з приводу цієї людини не складно здогадатися і як новоспечений працівник спецслужб буде пояснювати своєму керівництву співпраця з розстріляним у Росії агентом ФСБ Євгеном Жиліним, поки питання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України