Авторські статті

Муждабаєв про осквернення пам’ятника Шолом-Алейхема: звична і дуже дешева російська провокація

У центрі Києва вандали намалювали червоною фарбою свастику на пам”ятнику єврейському письменнику Шолом-Алейхему. Коментуючи новину, журналіст Айдер Муждабаєв зазначив, що такий антисемітський акт вандалізму в Києві – це дуже звична і дуже дешева російська провокація. Дешева і за ціною замовлення, і за виконанням.

Айдер Муждабаєв зазначає, особисто йому все зрозуміло. Пам’ятник треба відмивати, виконавців ловити, допитувати і садити. Там все тягнеться до Москви на 500%. Неможливо звикнути тільки до того, що у багатьох думаючих людей начебто посипаних голів «антисемітським попелом» всередині країни. До кликушам від ФСБ, які постійно звинувачують Україну в антисемітизмі, давно вже можна звикнути, вони на роботі. А ось дорослим ідіотам з інтелектом дитини ще не виходить.

Блогер пише, весь час хочеться запитати: дядя, ти дурень? Або тітка. Ось береш стрічку новин, забиваєш в пошук «антисемітизм в Україні», дивишся свіжі медіавкиди, оцінюєш політичну ситуацію, додаєш до них в голові цей, наприклад, акт вандалізму – і дитячий пазл сходитися моментально. Факультативно можна почитати тих, хто на зарплаті з Москви просуває «український антисемітизм» в міжнародні маси. Втім, мені це давно не цікаво, все вивчено вздовж і впоперек. Російською при такій кількості корисних ідіотів і істеричних типів можна не проявляти винахідливість. Працюють за випробуваним схемами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України