Політика

Політолог: хтось повинен нагадувати європейськім політикам, що Росія продовжує збройну агресію щодо України

Колишній президент України Петро Порошенко в Страсбурзі продовжує активно лобіювати інтереси України – вчора відбулася зустріч з прем’єр-міністрами і міністрами закордонних справ «друзів України». Завдання залишається тією ж, що і всі п’ять років війни з Росією: зберегти максимальну проукраїнськість рішень в тому числі Європарламенту. Мова йде про чергові голосування по пакету санкцій. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, хтось повинен нагадувати європейськім політикам, що Росія продовжує збройну агресію щодо України, що Росія продовжує утримувати українських полонених, що Росія продовжує діяльність як держава-терорист, а кожна угода з Росією – це фінансування вбивств і тортур.

За словами політолога, Європа повинна і надалі утримуватися від заохочення великих політично мотивованих проектів РФ кшталт «Північного потоку-2». І, звичайно, регулярно продовжувати і бажано ще й розширювати пакет санкцій – тому що це один з важелів умиротворення світового терориста.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України