Політолог: до сорому Тимошенко, двічі перебуваючи на чолі Кабміну вона так і не спромоглася відкрити Конституцію

З численних бігбордів і телевізійної реклами Юлія Тимошенко продовжує наполягати на «новій конституції, яку ми приймемо на всенародному референдумі». При цьому практично ніхто не вслухається в те, що несе кандидат у президенти. Ясна річ, що брехня – це релігія Юлії Володимирівни, але хоч якусь совість треба мати трошки. Про це у своєму блозі пише український політичний оглядач Тарас Чорновіл.

Він зазначає, що, говорячи про оцінки нашої Конституції від Тимошенко важливо зрозуміти, що у нас Конституція погана і антинародна, в ній всі права віддано владі, а народу тільки обов’язки і повне безправ’я. Це говорити людина, яка хоче стати гарантом Конституції, тім самим публічно демонструє, що взагалі ніколи не відкривав і не читав наш Основний Закон. На думку політолога, українська Конституція, мабуть, сама ліберальна і сама соціальна в світі по відношенню до громадян. Це зовсім інша справа, що дуже багато її положення не виконуються або не можуть бути виконані із-за надмірної і популістської роздутість розділу про права і свободи. Але Тимошенко каже не про виконання Конституції. Вона стверджує, що в країні так погано жити, тому що у нас погана Конституція, в якій народ позбавлений прав, а влада ними володіє. І це вона хоче скасувати, до того ж нашими руками.

Тарас Чорновіл пише, що він просто рекомендував би всім відкрити нашу Конституцію і подивитися на два перших розділи: «Основні принципи» і «Права, свободи та обов’язки…». Хоча і в наступних главах прикладів громадянських прав і свобод предостатньо. Просто задуматися, що з наведеного кожен з нас готовий поміняти і що ще туди хоча б теоретично можна було б додати. Важливо підкреслити, що мова йде не про виконання конституційних норм, а про самому тексті Конституції, що Тимошенко хоче поміняти нібито саме в цій частині.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh