Авторські статтіТехно

Компанія Apple зареєструвала шість нових моделей «розумних» Watch

Презентація пристрою відбудеться тільки у вересні, але компанія вже отримала сертифікати на свої девайси.

Компанія Apple зареєструвала шість нових моделей розумних годин Watch і отримала сертифікати на них під номерами A1977, A1978, A1975, A1976, A2007 і A2008. Презентація нового пристрою Apple Watch Series 4 відбудеться у вересні. Поки що особливості новинки не розголошуються розробниками.

В цей раз годинник, за попередніми даними, вийдуть в трьох версіях, одна з яких отримає функцію стільникового зв’язку. Раніше розумні годинник виходили, як мінімум, в двох версіях і відрізнялися лише розмірами екрану.

Раніше повідомлялося, що Apple Watch користувачі виявили критичну помилку. Відразу в декількох моделях в перші години користування тріскається і випадав екран. Покупці подали в суд на компанію, так як виробник відмовився ладнати поломку за свій рахунок за гарантії, адже вважає подібні поломки лише неправильним поводженням з боку користувача. Таким чином компанія буде відповідати перед законом і може заплатити шкоди покупцям в сумі п’яти мільйонів доларів. Однак, Apple не визнає свою помилку і продовжує випускати дефектні годинники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України