Авторські статті

Будь-які конфлікти перед президентськими виборами в Україні обернуться проти Порошенка

Якщо діючий президент України Петро Порошенко спробує підняти свій рейтинг перед виборами за допомогою провокування конфліктів, в першу чергу, ці конфлікти будуть спрямовані проти нього самого. Така заява пролунала від українського політолога Ростислава Іщенка.

За його словами, Порошенко намагається підвищити свій рейтинг ініціативами в тих областях, які виражені в його гаслах, – у вірі, мові і в армії, але, незважаючи на всі зусилля, президенту належить зробити вибір між прощанням з владою і силовим варіантом збереження у владі.

«Єдиним плодом його роботи в даному напрямку стало підведення України на межу громадянської релігійної війни по всій території України. Однак дана ситуація, швидше, представляє для нього небезпеку, що дає перевагу, оскільки це не тієї конфлікт, який можна розпалювати і гасити вручну. А тут вона (війна) буде йти крім Порошенка і невідомо, як вона для нього складеться. Він ініціює процеси з високим рівнем каталізації. І він їх не контролює», – заявив політолог. За його словами, якщо в Україні буде спровокований якийсь новий конфлікт, він буде спрямований тільки проти Порошенка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.