Новини з Австрії

Поліція у Відні оголосила нульову толерантність до учасників заворушень

Після заворушень на Хелловін цього року в Лінці і два роки тому напередодні Нового року у Відні-Фаворитен, 1 000 поліцейських у формі та у цивільному вийдуть на чергування по всій Австрії. Вони готові до припинення заворушень та незаконного використання нелегальної піротехніки.

У Відні цього року після дворічної перерви через вірус корони знову пройде Новорічна стежка. Президент поліції Відня Герхард Пюрстль сподівається, що це спрямує натовп людей до центру міста. Це, у свою чергу, має полегшити столичним поліцейським спостереження за урочистістю. Пюрстль оголосив про нульову толерантність до бунтівників. Сили безпеки також приділяють особливу увагу новорічному концерту в неділю вранці у Віденському музикферайні, оскільки побоюються ексцесів. Також багато поліцейських у потенційних гарячих точках, таких як Відень-Фаворитен, Флорідсдорф та Донауштадт.

Проведення можливих акцій обговорювалися в соцмережах, але поки що не було конкретних вказівок на можливі гарячі точки, наголосив начальник поліції. “Але ми знаємо, що мобілізація для початку заворушень проводиться в дуже короткі терміни”, – додав Пюрстль.

Начальник поліції попередив, що заборона на використання піротехніки суворо дотримуватиметься. Посадовці вже заздалегідь конфіскували багато піротехнічних предметів, у тому числі більшу частину матеріалів, які в будь-якому випадку були незаконними. «Зрозуміло, що ми не можемо повністю контролювати все», — визнав Пюрстль. Однак, за його словами, основна увага приділялася серйозним порушенням, коли є серйозний ризик для людей або планується вибух телефонних будок чи поштових скриньок.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/FLORIAN WIESER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України