Новини з Австрії

Поліцейські примусово вивели з Віденської опери 55-річного німця

У суботу ввечері на виставі “Травіату” у Віденській державній опері сталася неприємна подія – поліцейські вивели відвідувача із зали.

Під час представлення опери “Травіату” у Віденській державній опері близько 9 години вечора в суботу стався інцидент, підтвердили у службі. За словами очевидців, поліцейські вивели із зали чоловіка. 55-річний німець чіплявся до інших відвідувачів та співробітників опери та зривав виставу. Співробітники опери кілька разів попереджали чоловіка і, зрештою, попросили його залишити зал. За словами представника поліції Маркуса Діттріха, в інциденті брав участь поліцейський, який перебував на місці. Він попросив підтримки.

Зрештою приїхала поліція, і виставу довелося перервати на 30 хвилин, бо чоловік відмовився залишити Державну оперу. Коли поліція нарешті винесла його із зали, в рядах пролунали бурхливі оплески. Через втручання поліції другий акт розпочався із запізненням.

Поліція повідомляє, що йому було висунуто звинувачення у створенні небезпечної загрози відповідно до §107 Кримінального кодексу.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Alexey Novikov – stock.adobe.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України