Авторські статтіДіаспора

Поліція Чехії депортує з країни 300 іноземців з польськими візами

полоція Чехії депортує 300 іноземців uagolos.com
полоція Чехії депортує 300 іноземців

C 27 по 29 березня Поліція у справах іноземців ЧР провела по всій країні спецоперацію, спрямовану на виявлення порушників міграційного законодавства. В результаті були затримані 293 людини. Найближчим часом їх депортують, розповів в четвер міністр внутрішніх справ республіки Мілан Хованец.

За його словами, в більшості випадків (262) мова йшла про нелегальному працевлаштуванні. В основному на цьому попалися громадяни України і Молдови, які зловжили виданими Польщею шенгенськими візами. Поліція також затримала 25 осіб, які пред’явили підроблені документи.

Ще 350 мігрантів відбулися штрафом за різні порушення закону про перебування іноземців, повідомляє Винегрет для Голос українською.

Всього в операції з кодовою назвою «Cizinec» були задіяні понад 1200 чеських поліцейських. В прикордонних регіонах їм допомагали німецькі колеги. В ході акції правоохоронцям вдалося виявити та затримати 5 осіб, які перебувають у розшуку.

Найбільше трудових нелегалів було виявлено в Празі, Среднечешському і Устецкому краях. Всього поліцейські перевірили близько тисячі компаній. Наприклад, у сортувальному центрі Amazon нелегально працювали охоронцями 12 іноземних громадян.

Нагадаємо, на початку березня відомство депортував 74 85 мігрантів (головним чином українців), затриманих на празькому складі інтернет-магазину Rohl?k.cz. Глава компанії звалив провину за інцидент на кадрове агентство, яке наймало гастарбайтерів, стверджуючи, що за законом вони мають право працювати з польськими візами.

МВС та Мінпраці Чехії розробляють законопроект, покликаний обмежити кількість агентств з працевлаштування іноземців, а також змусити їх відповідати за привезених в країну працівників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України