Поліція Чехії вирішила депортувати російського студента, який нібито кидав коктейлі Молотова в будинок міністра оборони

Поліція у справах іноземців вирішила депортувати росіянина Ігоря Шевцова терміном на 5 років.

Про це повідомляє сайт Info.cz.

Ігор Шевцов подав протест на це рішення. В апеляції говориться, що Шевцов отримав в Чехії продовжує навчання у вузі.

У поліції аргументують своє рішення тим, що з лютого минулого року у Шевцова немає дозволу на перебування в Чехії. Також поліція звинувачує Шевцова в порушенні громадського порядку і пропаганді ЗМІ в порушення чеських законів.

Адвокат Шевцова називає звинувачення абсурдними і стверджує, що його клієнт має право на перебування в Чехії з 23 лютого 2017 року. Саме в цей день поліція завела справу про депортацію, і поки рішення не було прийнято, Шевцов міг перебувати в Чехії. Крім того, всі звинувачення з Шевцова були зняті судом.

Спочатку поліція звинуватила Шевцова в замаху на життя сім’ї міністра оборони Чехії Мартіна Стропницкого. Нібито він кидав коктейлі Молотова в будинок міністра. В кінці квітня позаминулого року над Шевцовим відбувся суд, який тривав два дні. Доказ у поліції було тільки одне, і то непряме: на пляшки з запальною сумішшю виявлений одорологический слід (запах), ідентифікований собакою. У цій справі звинувачення зняли за браком доказів.

У серпні 2017 р. з Ігоря Шевцова зняли останнє звинувачення. Верховний суд Чехії виправдав його у справі про зйомку на камеру того, як його друг наносив на стіну Рузинскої вязниці анархістські написи. Суд визнав, що його роль у цій справі незначна. Районне управління, керуючись цією думкою, не побачило в події адміністративного правопорушення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh