Авторські статтіДіаспора

Поліція Чехії вирішила депортувати російського студента, який нібито кидав коктейлі Молотова в будинок міністра оборони

Поліція у справах іноземців вирішила депортувати росіянина Ігоря Шевцова терміном на 5 років.

Про це повідомляє сайт Info.cz.

Ігор Шевцов подав протест на це рішення. В апеляції говориться, що Шевцов отримав в Чехії продовжує навчання у вузі.

У поліції аргументують своє рішення тим, що з лютого минулого року у Шевцова немає дозволу на перебування в Чехії. Також поліція звинувачує Шевцова в порушенні громадського порядку і пропаганді ЗМІ в порушення чеських законів.

Адвокат Шевцова називає звинувачення абсурдними і стверджує, що його клієнт має право на перебування в Чехії з 23 лютого 2017 року. Саме в цей день поліція завела справу про депортацію, і поки рішення не було прийнято, Шевцов міг перебувати в Чехії. Крім того, всі звинувачення з Шевцова були зняті судом.

Спочатку поліція звинуватила Шевцова в замаху на життя сім’ї міністра оборони Чехії Мартіна Стропницкого. Нібито він кидав коктейлі Молотова в будинок міністра. В кінці квітня позаминулого року над Шевцовим відбувся суд, який тривав два дні. Доказ у поліції було тільки одне, і то непряме: на пляшки з запальною сумішшю виявлений одорологический слід (запах), ідентифікований собакою. У цій справі звинувачення зняли за браком доказів.

У серпні 2017 р. з Ігоря Шевцова зняли останнє звинувачення. Верховний суд Чехії виправдав його у справі про зйомку на камеру того, як його друг наносив на стіну Рузинскої вязниці анархістські написи. Суд визнав, що його роль у цій справі незначна. Районне управління, керуючись цією думкою, не побачило в події адміністративного правопорушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.