Авторські статтіТехно

Поліцейський дрон в Токіо почне ловити небезпечні безпілотники

Поліція Токіо вирішила створити спеціальний загін, який буде відслідковувати несанкціоновану появу дронів в небі і ловити їх за допомогою безпілотників, до яких прикріплена сітка. Про це повідомляє Asia Review.

Коли поруч зі стратегічним об’єктом, наприклад будівлею парламенту Японії, буде помічений підозрілий квадрокоптер, більш великий дрон, до якого прикріплена сітка на зразок рибальської, зловить його. Такі заходи розпочнуть, якщо власники гаджетів не захочуть добровільно прибрати свої апарати, що знаходяться над територією, польоти над якою обмежені.

Поки проект запущений в експериментальному режимі. Для «вилову» дронів передбачається використовувати тільки один безпілотник. За інформацією Engadget, ним став DJI Spreading Wings 900. Розмір сітки, прикріпленої до дрона, становлять три на два метри. З лютого 2016 року планується залучити вже 10 апаратів, якими будуть керувати спеціально навчені працівники.

Увагу влади Токіо до проблеми квадрокоптерів було привернуто в квітні цього року. Тоді поліція міста виявила безпілотник, який доставив радіоактивний матеріал на дах резиденції прем’єр-міністра Японії.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.