Право

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 10-річного хлопчика на Київщині

Повідомлення від схвильованої жительки с. Королівка до поліції надійшло о 1:20 годині. Жінка повідомила, що кілька годин тому зник її 10-річний син. Самостійно розшукати хлопчика матері не вдалося.

На пошуки дитини був піднятий по тривозі особовий склад Макарівського відділення поліції.

За місцем проживання заявниці першими прибув наряд слідчо-оперативної групи. Встановлено, що мати насварила хлопчика за те, що він пізно повернувся додому. На що той образився і втік – такий випадок у багатодітній сім’ї стався вперше.

Ретельні нічні пошуки тривали майже три години. Поліцейські провели подвірний обхід і знайшли хлопчика – він весь цей час він блукав вулицями селища.

Дитяча подорож, на щастя, минула безпечно. Неушкодженого хлопчика поліцейські повернули додому.  Матуся подякувала правоохоронцям за їхню роботу.

У бесіді з маленьким втікачем ювенальні поліцейські пояснили, що не запитавши дозволу дорослих залишати дім в жодному разі не можна.

Шановні дорослі! Будьте  відповідальними і пам’ятайте, що безпека дітей, в першу чергу, залежить саме від Вас.

У разі зникнення дитини не зволікайте, одразу телефонуйте до поліції. Це дасть змогу швидко розшукати дитя і відвернути можливі трагічні наслідки.

Відділ комунікації поліції Київської області

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України