Авторські статті

Журналіст: після виборів розмова «ЄС» з Кличком буде принципово іншою

Діючий мер Києва Віталій Кличко 5 червня відмовився від пропозиції партії «Європейська солідарність» йти на вибори разом, тим самим особисто розв’язав політсилі Порошенко руки. Як інформує наш сайт, таку думку на своїй сторінці в соцмережі Facebook висловив відомий український журналіст та блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначив, підтримувати Віталія Кличка партія Порошенка тепер не зобов’язана ніяк, адже він сам відповів відмовою. За словами Дмитра Вовнянко, він на місці «Європейської солідарності» вчинив так – саме на виборах проти Кличка не працював би, що це вдарить по самій «ЄС». Краще зосередитися на «зеленій загрозі» і на реальних проблемах міста, не говорячи про Віталія Кличка і слова. Вони на одному полі і в «Європейської Солідарності» рейтинг вище.

Дмитро Вовнянко пише, Віталій Кличко сам від жадібності почне критикувати «ЄС» – і цим зіпсує свій рейтинг, нагадавши про договорняки з Андрієм Єрмаком, а після виборів розмова буде принципово іншою – Кличко згадають і ось ці заяви, і ще багато чого. Іноді краще жувати, ніж говорити, не подумавши. Нагадаємо, вчора нардеп Ірина Геращенко від імені «Європейської Солідарності» запропонувала Віталію Кличку балотуватися в мери Києва від партії Петра Порошенка, на що Кличко відповів відмовою, нагадавши, що у нього є своя партія «УДАР».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України