Pokemon Go може зробити Facebook дешевше на $150 млрд

Американська соціальна мережа Facebook може стати дешевше на 150 мільярдів доларів у зв’язку з популярністю гри для смартфонів Pokemon Go і месенджер Snapchat. Інформацію про це надав аналітик Ендрю Лефтій.

На даний момент соціальну мережу оцінюють у 350 мільярдів доларів. Аналітик пояснив, що Facebook не йде в ногу з часом, незважаючи на запроваджувані оновлення з системою стрімінг. Тенденція популярності мобільних клієнтів стає все вище і велике значення має саме цей напрямок. Якщо ж у користувача з’являється вибір, то він починає порівнювати, після чого вибере більш кращий варіант. Нові додатки, які вже заявили себе на світовому ринку, набирають популярність в сотні разів швидше американської соціальної мережі. На думку аналітика, через півтора року вартість Facebook впаде вже на 100-150 мільярдів доларів.

Навіть туроператори почали йти в ногу з часом і пропонують своїм клієнтам купувати квітки в США або Європу, де заховані унікальні покемони. Гравцям нашумілої новинки варто шукати на місцевості віртуальні істоти, а потім доглядати за ними і висувати на змагання. В залежності від кількості унікальних покемонів, вартість путівки може змінюватися.

Конкуренцію Facebook надають мобільні додатки Pokemon Go і Snapchat. Якщо о першій грі вже знає практично кожна людина, тому що в кожному місті можна знайте людей, які шукають собі покемонів, то другий в Європі ще не набув такої популярності, але його унікальність полягає в тому, що мессенджер дозволяє безкоштовно обмінюватися фото і відео, а через деякий час майже зникає зі стіни. Доходи таких додатків зростають з геометричною прогресією, чого не скажеш про Facebook.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh