Авторські статтіТехно

Pokemon Go може зробити Facebook дешевше на $150 млрд

Американська соціальна мережа Facebook може стати дешевше на 150 мільярдів доларів у зв’язку з популярністю гри для смартфонів Pokemon Go і месенджер Snapchat. Інформацію про це надав аналітик Ендрю Лефтій.

На даний момент соціальну мережу оцінюють у 350 мільярдів доларів. Аналітик пояснив, що Facebook не йде в ногу з часом, незважаючи на запроваджувані оновлення з системою стрімінг. Тенденція популярності мобільних клієнтів стає все вище і велике значення має саме цей напрямок. Якщо ж у користувача з’являється вибір, то він починає порівнювати, після чого вибере більш кращий варіант. Нові додатки, які вже заявили себе на світовому ринку, набирають популярність в сотні разів швидше американської соціальної мережі. На думку аналітика, через півтора року вартість Facebook впаде вже на 100-150 мільярдів доларів.

Навіть туроператори почали йти в ногу з часом і пропонують своїм клієнтам купувати квітки в США або Європу, де заховані унікальні покемони. Гравцям нашумілої новинки варто шукати на місцевості віртуальні істоти, а потім доглядати за ними і висувати на змагання. В залежності від кількості унікальних покемонів, вартість путівки може змінюватися.

Конкуренцію Facebook надають мобільні додатки Pokemon Go і Snapchat. Якщо о першій грі вже знає практично кожна людина, тому що в кожному місті можна знайте людей, які шукають собі покемонів, то другий в Європі ще не набув такої популярності, але його унікальність полягає в тому, що мессенджер дозволяє безкоштовно обмінюватися фото і відео, а через деякий час майже зникає зі стіни. Доходи таких додатків зростають з геометричною прогресією, чого не скажеш про Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.