Новини з Австрії

Похоронне агентство з Нижньої Австрії пропонує поховання в Адріатичному морі

Розсіювання свого праху в безкрайньому морі є мрією багатьох людей, але поточне законодавство значно ускладнює такий спосіб похорону. Будь-хто, хто хоче влаштувати  прощання на воді в Австрії може зробити це тільки на ділянці Дунаю. У всіх інших водах розвіювання попелу заборонено.

Йорг Бауер з похоронного агентства “Lichtblick” з філіями в Нойленгбахе, Санкт-Пельтені і Відні пропонує альтернативний варіант: в сезон з початку червня до кінця вересня можна влаштувати похорон на хорватської Адріатики, включаючи організацію прощання для найближчих родичів у кількості до 14 осіб з доставкою та проживанням на острові Раб і наданням приватного корабля.

“Кладовища є застарілою моделлю, принаймні, для наших клієнтів”, — каже Йорг Бауер, керуючий директор агентства “Lichtblick”, вважаючи, що “єдиною причиною, за якою багато людей як і раніше несуть високі витрати на традиційні похорони, є недосконалість законодавства або відсутністю альтернатив”.

У 2019 році подібною послугою скористалися вже 16 осіб. Вартість послуги морського поховання без виїзду родичів з наданням сертифікату з точними координатами місця поховання становить від 2 000 до 2 800 євро.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: iStock, privat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України