Похоронне агентство з Нижньої Австрії пропонує поховання в Адріатичному морі

Розсіювання свого праху в безкрайньому морі є мрією багатьох людей, але поточне законодавство значно ускладнює такий спосіб похорону. Будь-хто, хто хоче влаштувати  прощання на воді в Австрії може зробити це тільки на ділянці Дунаю. У всіх інших водах розвіювання попелу заборонено.

Йорг Бауер з похоронного агентства “Lichtblick” з філіями в Нойленгбахе, Санкт-Пельтені і Відні пропонує альтернативний варіант: в сезон з початку червня до кінця вересня можна влаштувати похорон на хорватської Адріатики, включаючи організацію прощання для найближчих родичів у кількості до 14 осіб з доставкою та проживанням на острові Раб і наданням приватного корабля.

“Кладовища є застарілою моделлю, принаймні, для наших клієнтів”, — каже Йорг Бауер, керуючий директор агентства “Lichtblick”, вважаючи, що “єдиною причиною, за якою багато людей як і раніше несуть високі витрати на традиційні похорони, є недосконалість законодавства або відсутністю альтернатив”.

У 2019 році подібною послугою скористалися вже 16 осіб. Вартість послуги морського поховання без виїзду родичів з наданням сертифікату з точними координатами місця поховання становить від 2 000 до 2 800 євро.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: iStock, privat

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh