Економіка

Біля Києва відкриється новий сучасний дендропарк площею 400 футбольних полів

Як вже повідомлялося, у квітні в 18 кілометрах від Києва відкриється новий сучасний дендропарк площею 400 футбольних полів, який буде називатися «Добропарк». Засновник парку і президент громадської організації Folk Ukraine Ігор Добруцький розповів про подробиці локації та її особливості.

Передає “Інформатор“.

Це буде парк кольору і світла. Днем в парку буде гра кольору – в променях сонця в різний час доби квіти будуть загравати з відвідувачами усією гамою своєї палітри. Увечері в парку буде гра світла – на воді в озерах гратимуть відблиски, а на території парку буде море ілюмінації.
У парку буде безліч локацій: сад петуній, сад трав, локація з деревоподібними півоніями – 200 видів і ін. Особливістю є те, що власники дендропарку будуть ділитися контактами всіх постачальників рослин, щоб кожен зміг створити вдома таку ж саму клумбу.

Однією з родзинок парку стане алея тюльпанів. Квіти висаджені за стандартом, як голландські поля і займуть 8 км. Вже висаджено 97 сортів. Всього за два роки у парку буде 5-7 мільйони тюльпанів. Також у парку створені лавандові поля – 300 тисяч саджанців висаджують в цьому році. У дендропарку наразі вже висадили 44 тисячі дерев.

У парку планують створити театр ароматів. На спеціальній сцені в різні періоди цвітінь будуть виставлені, квіти, а в залі сидітимуть глядачі. Вентилятори будуть направляти аромати на глядачів. Також у парку будуть проходити сезонні виставки в різні періоди цвітіння рослин.

У планах створити непросто дендропарк, а мультіпарк, тобто, щоб були не тільки локації з квітами, а й фестивальна зона, і дитяча зона з динозаврами. За задумом є ідея створення маленького університету для дітей, де вони зможуть в теплицях навчитися доглядати за рослинами. Найдорожчий квиток коштуватиме до 2 євро. Після відкриття всього парку найдорожчий квиток коштуватиме до 10 євро.

У локації вже готова парковка на 600 автомобілів, фудкорт, на якому буде представлена ​​вся українська кухня, дитяче кафе. До відкриття першої черги парку буде працювати прокат велосипедів. На найближчі два роки для утримання парку в штат планують набрати 170 чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України