Біля Києва відкриється новий сучасний дендропарк площею 400 футбольних полів

Як вже повідомлялося, у квітні в 18 кілометрах від Києва відкриється новий сучасний дендропарк площею 400 футбольних полів, який буде називатися «Добропарк». Засновник парку і президент громадської організації Folk Ukraine Ігор Добруцький розповів про подробиці локації та її особливості.

Передає “Інформатор“.

Це буде парк кольору і світла. Днем в парку буде гра кольору – в променях сонця в різний час доби квіти будуть загравати з відвідувачами усією гамою своєї палітри. Увечері в парку буде гра світла – на воді в озерах гратимуть відблиски, а на території парку буде море ілюмінації.
У парку буде безліч локацій: сад петуній, сад трав, локація з деревоподібними півоніями – 200 видів і ін. Особливістю є те, що власники дендропарку будуть ділитися контактами всіх постачальників рослин, щоб кожен зміг створити вдома таку ж саму клумбу.

Однією з родзинок парку стане алея тюльпанів. Квіти висаджені за стандартом, як голландські поля і займуть 8 км. Вже висаджено 97 сортів. Всього за два роки у парку буде 5-7 мільйони тюльпанів. Також у парку створені лавандові поля – 300 тисяч саджанців висаджують в цьому році. У дендропарку наразі вже висадили 44 тисячі дерев.

У парку планують створити театр ароматів. На спеціальній сцені в різні періоди цвітінь будуть виставлені, квіти, а в залі сидітимуть глядачі. Вентилятори будуть направляти аромати на глядачів. Також у парку будуть проходити сезонні виставки в різні періоди цвітіння рослин.

У планах створити непросто дендропарк, а мультіпарк, тобто, щоб були не тільки локації з квітами, а й фестивальна зона, і дитяча зона з динозаврами. За задумом є ідея створення маленького університету для дітей, де вони зможуть в теплицях навчитися доглядати за рослинами. Найдорожчий квиток коштуватиме до 2 євро. Після відкриття всього парку найдорожчий квиток коштуватиме до 10 євро.

У локації вже готова парковка на 600 автомобілів, фудкорт, на якому буде представлена ​​вся українська кухня, дитяче кафе. До відкриття першої черги парку буде працювати прокат велосипедів. На найближчі два роки для утримання парку в штат планують набрати 170 чоловік.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh